Internet...

Príspevok v téme: Internet...
monca845

Je mi to trapne lebo sama povazujem tieto veci za hlupe ale stala sa mi taka vec, ze sa mi strasne paci jeden chalan, s ktorym si pisem. Povedala by som, ze citim k nemu nieco viac nez obycajne "pacenie sa" ale zasa by som nemohla povedat, ze ho lubim lebo to uz by bolo co za psycho, ze "laska" cez internet. Neviem ako sa to da nazvat, platonicka laska? Vzdy ked ho tam vidim tak som strasne stastna a neviem co mam s tym robit, pomali uz nedokazem si s nim len tak nezavezne pisat, strasne sa mi paci a neviem co mam teraz spravit. Rozmyslala som, ze sa na to vykaslem a prestanem si s nim pisat a este problem je, ze sa stetavame na jednej stranke a aj na tu by som musela prestat chodit. Viem, je to strasne hlupe ale neviem co mam spravit.

Agnes998

Mozno ta vnima ako fajn kamosku a mozno ta neskor zacne vnimat ako nieco viac, ako niekoho, s kym si vie predstavit aj vztah, ale to nezistis kym sa nezacnete stretavat.

monca845

By mi stacilo aspon zatial zistit, ci aj z jeho strany su tie sympatie take ako moje lebo pravdupovediac to vobec neviem posudit a ani neviem ako to mam zistit, mozno to ani z mojej strany nedavam najavo, je to cele take neurcite, nechcem nanho vybalit hned stretko, chcela by som aspon zistit ako ma vnima, neviem co mu mam napisat aby som to zistila... Ja viem, riesim kraviny, nemusite mi to hovorit.

Agnes998

Kludne mu navrhni stretko a spoznaj ho osobne, dnes uz je ina doba a nemusi byt len chlap iniciativny a baba len cakat v kute ci si ju vsimne alebo nie. Pozvi ho von, spoznate sa a uvidite. Zatial mu neprejavuj city, uvidis, co sa z toho vyvinie a ako si budete rozumiet.