Zostať alebo odísť?

Príspevok v téme: Zostať alebo odísť?
romi_11

Boli by ste vo vzťahu, v ktorom vám váš partner vylepil facku keď bol opitý? Stalo sa to raz, pred nedávnom, a môj priateľ tvrdí, že to bolo len alkoholom a nevie čo robil...naozaj si to nepamätal, musela som mu to povedať, čo spravil... Mám strach, že to zopakuje znovu, možno nie v blízkej budúcnosti, ale niekedy určite...

odpovedam

dievca, spamataj sa. ako mozes lubit niekoho, kto si ta nevazi? ruky na plecia a utekaj a nezvazuj ziadne mozno. a ano, do zadku si ho mala kopnut uz pri prvom ponizeni. maj svoju hrdost, inak skoncis zufala, nestastna a naviazana na tyrana...

romi_11

Agnes, prave preto co si tu napisala, mam pochybnosti ci zotrvat v takom vztahu... Na jednej strane ho velmi lubim, no na druhej strane ked oddelim tie city, tak je mi luto, ze som to nechala takto daleko vsetko zajs, a nodisla skor. Lenze sme spolu uz vyse 3 rokov, taha nam to na stvrty, nie je to len nejake poblaznenie, na zaciatku vztahu aj prve dva roky boli fajn...treti sa to vsetko zacalo kazit a pokracuje to dalej... Mam strach, ze by som aj napriek vsetkemu zlemu nedokazala zit bez neho...

Agnes998

Divim sa ze ti vadi len ta facka a nie to, ze ta tak ponizuje a vulgarne ti bezdovodne nadava. Tohto si vies predstavit ako otca svojich deti? Vecne nasateho, co vulgarne nadava mame a obcas jej aj preventivne vylepi?

Agnes998

Takto sa sprava 30 rocny chalan a chlasce prvy ligu jak keby mal 18? Totalne nevyzrety, este aj agresivny. Aby si sa bala ho vobec oslovit ked bude pripity co je evidentne furt. Nevidim s vami ruzovu buducnost.

romi_11

Boris 1111, ano bohuzial to je dovod... vies ked sa dajmetomu opije niekde na grilovacke, a uz sme posledni kto tam zostal, chcem ho vziat domov a on ma kludne posle do p... a podobne...

romi_11

Od tejto facky prešlo už takmer pol roka, takže som sa nesnažila reagovať unáhleným záverom v záchvate hnevu. Aj keď mi trvalo, kým som to celé strávila, stále vo mne pretrvávajú pochybnosti...nechápem ako chalan, ak miluje svoju babu, tak ju dokáže takto ponížiť na verejnosti... Priateľ samozrejme nasľuboval, že sa to už nezopakuje, že nebude piť a podobne... prvé mesiace mu to celkom aj vydržalo, že keď sme niekam šli, dal si iba pivo, alebo jeden dva ale s mierou. No poslednu dobu je to v starých koľajách, stále chodí niekam vonku, sme spolu každý druhý deň (čas so mnou strieda s kamarátmi v braoch, keď nechodí domov triezvy)a toho sa bojim, ze ten clovek sa nezmeni nikdy...

Boris11111

Dal ti facku za to, že si mu povedala, že si zabudol peniaze?To sa mi nechce veriť, že by ti dal len tak z ničoho nič facku...

Boris11111

Tak ako sa bude váš vzťah ďalej vyvýjať sa predpokladať nedá, ale môže sa ešte zlepšiť.Ak si menej trpezlivá a nechce ti čakať, rozíď sa s ním.A čo sa týka tej facky a vulgárneho nadávania, bude to zrejme jeho povahou, ktorá sa nezmení pri žiadnej žene.Treba obmedzovať príležitosti na pitie alkoholu, a môžno tých hádok bude menej.

romi_11

zbludiladusa- neprovokovala som abslotune nijakym sposobm, sedeli sme jednoducho v bare vedla seba a on si chcel ist nieco k pultu vziat. Mala som pri sebe jeho penazenku, dal mi ju, ench ju odlozim do mojej kabelky, aby ju netsratil. Tak som ho zastavila, ze pockaj, nemas peniaze, a chcela som mu podat penazenku a on mi v tom momente vlepil. Nebola to zasa nejaka pastovka, ale taka facka svihom ruky pred nemalom ludi, takze soms a dost hanbila