Tabletka PO

Príspevok v téme: Tabletka PO
smutná00

Ahojte. Viem, že tu podobné diskusie na danú tému už založené sú ale aj tak mi to nedá spýtať sa...
S priateľom som mala chránený styk lenže došlo k nehode a ja som preto ihneď utekala do lekárne po tabletku. V iných diskusiách som postrehla, že všetky ženy zažívajú potom rôzne vedľajšie účinky ako bolesti hlavy atď. Neviem či sa môžem označovať za tú šťastnejšiu ale ja som ešte nič nespozorovala a to je už 5 dní po užití. A to ma najviac znervózňuje... Ďalej sa to stalo len 4 dni po skončení menštruácie a preto sa dosť bojím, že mi to vyvolané špinenie z tabletky ani už nepríde :/ Poraďte mi prosím či je niečo zle, keď aj po piatich dňoch som nedostala menzes.

Agnes998

Nepocuvaj kamaratky ale citaj pribalovy letak, tabletka po menzes nevyvolava. A nastuduj si, co je to menstruacia

seena

skarabeuska k tomu, co si napisala napisem len tolko, ze od pubertacky mam daleko a so sexom som nezacala uz v 15, a ani 18 ako terajsie dievcata...preto mi mozno tak chuti a ospravedlnujem sa ti ak ta to pohorsilo...a tu veverku si si mohla odpustit, ked uz ty sama mas neviem kolko rokov, tak by si sa mohla vediet slusne vyjadrovat..zrejme tebe ten sex chyba a riesis si tu svoje komplexy, ak mi ho zavidis....s clovekom na ktorom mi zalezi, si myslim ze je to normalna vec ;)

TheVicks

mne táto tabletka vôbec nevyvolala menzes a to mám dokonca problémy že mi chodí menzes niekedy len raz za pol roka.. pravdaže som to už pred rokom začala riešiť a ked som brala túto tabletku tak to bolo už dávnejšie.. ja som z toho mala len špinenie, výtok.. bol naozaj katastrofálny a vyšlo zo mňa tuším asi všetko najhoršie čo vo mne bolo... ale bol to len výtok.. trvalo to tak okolo týždňa a potom sa to upravila a všetko bolo v poriadku.. :)

smutná00

Agnes998 neviem lebo baby z môjho okolia, ktoré to zobrali tak im to vyvolalo menzes... a nechcela som sa veľmi spoliehať na plodné a neplodné dni, chcela som si byť proste istá

Agnes998

Ta tabletka ti predsa nema vyvolat menzes, ma len zabranit oplodnenemu vajicku usadit sa v maternici. 4 dni po skonceni menstruacie si ju brat ani nemusela ak mas menzes inak pravidelny, nemala si plodne dni. Ber na vedomie, ze tabletka ti moze uplne rozhadzat cyklus, mozes dostat menzes ovela skor alebo aj ovela neskor ako by si mala. Neznamena to nic, ani ze si ani ze nie si tehotna. A vedlajsie ucinky sa pri kazdom lieku mozu objavit a nemusia, ak sa neobjavia, neznamena to predsa, ze liek nie je ucinny. Tehotna urcite nie si.

smutná00

lius13 nepochopili sme sa asi... ja teraz čakám na ten menzes, ktorý mi má vyvolať tá tabletka akokeby a tým zabráni vajíčku uhniezdiť sa... nečakám na normálny menzes, ten mám mať až o mesiac

lius13

Menštráciu môžeš dostať až o mesiac a pól , až tak ti tabletka dokáže rozhádzať cyklus. poznám reakcie z okolia, sama som ju našťastie nepoužial.. takže kľud nestresuj, keď tak si sprav test a ten ťa skludní

skarabeuska

Seena, ludia maju na rozdiel od zvierat rozum, ktorym by sa mali riadit, nie len pudy. Ty trtkas ako veverka, a potom si gratulujes, aka si sikovna, lebo si das tabletku? Take jednoduche? Museli ste az 3x, lebo si ani nedostala vyvrcholenie, vsak?
Och, tie dnesne pubertacky... Ved nebojte sa, vsetko sa vam raz vrati. Vsetko.

seena

som na tom podobne, ziadne vedlajsie ucinky, ak neratam minimalne tocenie v hlave, inak aboslutne nic co mavaju ine zeny po uziti escapelle...akurat ze ja som mala sex dva dni pred menstruaciou..a to dokonca trikrat po sebe..je to uz 4. den po uziti a stale nemam ani len pocit aby som menzes dostat mala, dufam ze pride coskoro.......