Vyrazky na klitorise

Príspevok v téme: Vyrazky na klitorise
Vyrazkypomoc

Ahojte, je mi to trochu neprijemne ale kedze je to tu viacmenej anonymne popytam sa na vase nazoy. Na klitorise mam take male podkozne vyrazky. Niekzore mensie ine vacsie. Neboli to ale je to hrozne neprijemne a robi mi to komplexy. Daju sa vytlacit alr hrozne to boli. Na google som nic nenasla, tak co myslize? Co to moze byt? Co s tym mam robit?

Shayleen

Keď už chodíš ku gyn od tvojich 15tych mala by si mať už ku nemu mať tú dôveru. Nechápem čo sa hanbiť mu to povedať? Však on je nato tu aby ťa liečil gyn je nato tu aby nás ženy tam dole liečil. Takže pokiaľ Nechceš mať vážne problémy čím skôr ku gyn. To len pre teba lepšie! S chorobami tam dole sa nehrá si mladá a c7m skôr tým lepšie

Vyrazkypomoc

Mam 17, kazdy rok chodim na kontrolu(od 15) a aj tebto rok som tam bola len sa vzdy hrizne hanbim na to opytat, preto som dufala, ze mozno tu niekto nieco bude vediet

Shayleen

A poznáš pána gynekológa? Čo keby si ku nemu alebo ku nej išla a nechala si sa vyšetriť? Nemusí sa tu jednať o vyrážky môže sa tu jednať aj o niečo iné a v najhoršom prípade ti to môže aj maternicu postihnúť! Neviem koľko máš rokov ale v každom prípade zájdi okamžite za gyn