Niečo prírodné na nervy , stres?

Príspevok v téme: Niečo prírodné na nervy , stres?
Eleinn

Zdravím, zajtra mám dôležitú skúšku repsektíve prejav pred hrrrrbou ľudí a kedže niesom zrovna typ človeka, čo si nabehne pred dav a kecá, tak sa značne bojím, nerada rozprávam pred tolkými ludmi a hlavne ked mi ide tak o veľa, a ako sa poznám budem mať nervy uplne v kýbli.. Preto sa chcem opýtať či neviete o nejakom PRíRODNOM SLABOM lieku alebo vitamíne, čo mi trochu s tymi nervami pomôže? Fakt len jednorázovo, aby som tam nenabehla ako vystresovaná hrbka nervov , ktorá zabudne čo vlastne chce hovorit :D Dakujem za rady moc moc :)

aleinn

vdaka za rady nakoniec som.to dala bez tabletiek a podobnych veci a celkom fajn to vypalilo ! :) ale neni to na skodu , mozno by niektore zabrali kedze ja som uplny stressmen :D

fitMonka

Mozno by stalo zato skusit toto, je to namiesane z mnohych rastlin posobiacich proti stresu a obsahuje aj Fenyletylamín sposobujuci dobru naladu
-odkaz odstránený-

odpovedam

pomaha dychanie z hlboka a snaz sa si stres nepripustit. Skus sa nejako motivovat, tesit sa na to, na ten vystup sa priprav, opakuj si doma, co mas povedat a pod. Ono to nie je prijemne, ale zvladnut sa to da. Inak pomoze len chemia, ale tak tiez by som ti to neodporucala, pokial to nemas na sebe odskusane. Casto krat, paradoxne, pomoze nahlas pred publikom povedat, ze mas tremu. Z teba to kusok opadne a oni budu empatickejsi... drzim palce ;-)

Eleinn

A čo potom ked nie prírodné? Pretože nechcem aby som tam prišla nejaká omámená alebo niečo ... :D Proste len nejako stlmit ten stres

odpovedam

prirodne doplnky nemaju takmer ziaden ucinok, alebo len slaby pri dlhodobom uzivani. Stres spotrebuva vela vitaminov, no jednorazovo ti to nepomoze. Ked chces nieco ucinne, tak hladaj mimo "prirody".