Nefunguje mi zvuk na ntb

Príspevok v téme: Nefunguje mi zvuk na ntb
Anonym ka

asi nepišem do spravneho fora, no dufam že mi niekto poradi aj tu keďže na inych forach sa registrovať nechcem..
už niekolko dni mam problem - nefunguje mi zvuk na ntb. mam ho zapnuty a ked dam vyhladat problemy napiše mi, že žiadne nie su. ked si dam youtube vypiše mi problem, aj ked asi 2x za tych 5 dni mi to ško v pohode aj youtube aj zvuk. mefunguje ani ked si spustim niečo priamo z notebooku... važne netušim čo to je, ked to raz ide a raz nie, všetky ovladače mam nainštalovane
win 8

Prezyvka55

zapnes si ho vypise ti kod a heslo. ten kod a heslo das tomu druhemu aby ti mohol ist do pc a opravit ho. ked ho nemas zapnuty tak sa do pc nedostane nikto. je to asi najvyuzivanejsi program na opravu pc cez internet.

Anonym ka

pozeram si, čo vlastne je ten teamviewer, ale absolutne nechapem ako to funguje. nechcem si ho sťahova lebo sa bojim že by si to mohlo stiahnuť nejake moje udaje popripade by to mohlo legalne dovoliť niekomu vstupiť do mojho ntb.. ako to vlastne je?

Anonym ka

inač skušala som to aj cez iny prehliadač a robi mi to iste... virusy nemam, kontrolovala som si to testom po reštarte a našlo mi par malwarov ktore som odstranila