Užívanie norethisteronu naraz s antikoncepciou

Príspevok v téme: Užívanie norethisteronu naraz s antikoncepciou
Janka18.1

Dobrý deň. Chcela som sa vás spýtať, či môžem užívať naraz norethisteron a antikoncepciu, nakoľko sa to nemám kde spýtať a veľmi nutne to potrebujem vedieť. Ak by som to teda mohla naraz, nie je tam dáka pravdepodobnosť otehotnenia, ak by sa to náhodou dáko bilo alebo tak? A myslíte si, že keď som už včera začala menštruovať a dnes mám vlastne druhý deň, môžem začať užívať antikoncepciu? Nakoľko ja som už dávnejšie kvôli môjmu zlému zdravotnému stavu musela vynechať antiku a na konci júla mám ísť na dva týždne na dovolenku s priateľom no a vychádza mi vtedy akurát menštruácia. a keďže si ju chcem oddialiť, tak chcem užívať antiku. áno, počula som veľa o tom, že ak vynechám tú pauzu v užívaní AK, tak mi príde neskôr manštruácia, ale bojím sa, lebo už sa mi viackrát stalo, že mi menzes došiel skôr počas užívania tých tabliet alebo aj cez tú pauzu, takže je to u mňa také akoby rozhádzané. a keďže najbližšie sa dostanem ku gynekologičke až v utorok, potrebujem rýchlo pomôcť a poradiť.

Vopred ďakujem za vaše odpovede, snáď mi budete vedieť poradiť.

lilyiankaa

nechápem, načo chceš kombinovať antiku s norethisteronom .. buď jedno alebo druhé ... ak som to dobre pochopila, tak hak si musela pred nejakou dobou vysadiť a teraz si ju chceš nasadiť len kvôli dovolenke pri mori, keďže menzes ti má prísť práve v tom termíne ..na tvojom mieste buď zober hak, i keď ja by som skôr brala len norethisteron na oddialenie menzesu .. ten sa užíva dvakrát denne v rovnaký čas a nasadzuje sa tuším cca 3 dni pred menzesom, ale to si fakt nie som istá a nechcem ťa zavádzať ...