Vysvetlenie vysledkov borelioza plus tazkosti

Príspevok v téme: Vysvetlenie vysledkov borelioza plus tazkosti
lubiss

Zdravim uz dlhodobo mam rozne zdravotne tazkosti. Nikto mi zatial nepomohol medzi hlavne patri ako keby stuhnutost chrbtice krcnej a pobolievanie dalej mam velmi citlive oci na svetlo hlavne vonku mam milion musiek pred ocami obzvlast ked je tak polosero ze cez mraky presvita slnko to je uplna hroza strasne mi taha oci plus tie musky.. Bola som2 x na ocnom tam nic nezistili vraj to je sklovec a s tym sa nic extra nwrobi u neurologicky vsetky vysetrenia od tetanie az po mgr v poriadku. Doporucili mi vyber mandli koli chronickemu u zapalu vraj to moze robit podobne priblemy mandle su vonku zatial ziadne zlepsenie a dala mi rehabilitacie na krcnu chrbticu ... Stale je mi naprd uz neviem kam sa obratit koli muskam som prelutrovala net a vela ludi ich pripisovalo k borelioze no a kedze mi niekedy vo februari brala obvodna krv koli zvacsenym uzlinam tak som do toho mrkla Tam boli tieto vysledky anti borrelia igm- negat , anti igg 1,2 rozmedzie je. 0,0 -10,0, mykoplazmy a chlamidie negat ... A vysvetlivky anti borrelia igg a igm 0-9 u/ml negat , 9-11 hranica, a vyse ako 11 pozit... Teraz neviem co ta moja hodnota 1,2 znamena a co to vobec znamena mam ju v tele nechapem ci si mam vyziadat nejake test na boreliozu a ak tak aky ci je nieco presnejsie mam z toho trochu obavy