Žiadny orgazmus?

Lulu2011

nech si priatel nieco precita o bode G, vaginalny orgazmus pri styku malo zien dosiahne, treba stimulovat tie spravne body a samozrejme aj klitoris

poradimtiti

axbxc - jasne, ked nema orgazmus s chalanom, ktoreho miluje, tak s tebou urcite...
A co ked sa ti nebude pacit - posles ju sproste domov ty hrdina?

axbxc

Rady-nápady?,keď to nijako nejde,tak potom už ostáva iba stretnúť sa so mnou a skúsiť to,keď by to so mnou nešlo,tak potom možno patríš k tým ženám,čo nikdy nemali v živote orgazmus,aj také sú,alebo ho môžeš ešte dosiahnuť v neskoršom veku,možno po 40-ke.

Monii

Sama som to samozrejme skúšala, myslím, že viac než dosť. Len proste žiadne vyvrcholenie neprišlo, nikdy. Pri milovaní sa naozaj neponáhľame, priateľ je trpezlivý, aj sa mi dosť venuje, pri predohre aj pri samotnom sexe. Čo sa týka hanbenia sa, tak to vôbec nie, ani jeden z nás. Nejaké rady/nápady? :/

axbxc

Ahoj Monii.V podobnom veku je asi aj tvoj priateľ,takže väčšie skúsenosti v sexe nemáte.Treba sa o všetkom veľa rozprávať,spoznať navzájom tela a prestať sa hanbiť byť spolu nahí aj pri svetle,nielen potme,muž by mal poznať ženské telo od A po Z.Žena sa má celkom uvoľniť, nehanbiť sa za svoje telo a muž má byť trpezlivý pri dráždení ženy,treba si nájsť dostatok času a nikam sa neponáhľať,dlhšia predohra je pre ženu veľmi potrebná.Takto by to malo fungovať,ja to tak praktizujem a ženy potom dosahujú aj niekoľkonásobné orgazmy a stojí to zato.

kikarika1

Moni

keď ťa nebaví "spoznávať" samu seba a zisťovať, čo ti je príjemné a čo ti robí dobre (aký spôsob vlastného uspokojenia, aby si potom dosiahla orgazmus), tak len veľmi ťažko ti to pôjde pri sexe...všetko je to o psychike

však sa skús urobiť najprv sama, veď ťa nikto pri tom nevidí, nepočuje...napríklad niektorým ženám samotné prstovanie nestačí - skús si pri prstovaní zároveň druhou rukou jemne hladiť a pritláčať na klitoris

dr.Kyjak

skusajte nove polohy, skus sa na seba zamerat kde ti je najlepsie, hlavne nech mate dobru atmosferu nechodte hned na to zhurta, nech si ta predpripravy, nech to citis ze ho chces a ptm sa oddaj a pouzite fantaziu a ptm to pojde

Monii

jasné, snažila som sa, samú sebe robiť si to ma nebaví. Sex ma baví, užívam si ho, len ten orgazmus mi chýba a niekedy kvôli tomu aj strácam chuť na sex.