Škola

Príspevok v téme: Škola
Adam000Čadca

Takže na začiatok......idem v septembri do deviatej triedy a už začínam rozmýšľať o ďalšej škole. Som z Čadce (okresné mesto na Kysuciach), a najviac sa mi zapáčila obchodná akadémia Dušana Metoda janotu tu- v Čadci....Mal by som to tam asi len 20 minút.....Lenže......zbožňujem matematiku a na tej škole, je v prvých troch ročníkoch 2-3 matemtiky do týždňa, a v poslednom ročníku LEN JEDNA! ..........hoci tam sú ešte voliteľné predmety ohĺadom matematiky, no neviem sa ešte stále rozhodnúť......hľadal som aj nejaké stredné veterinárne školy na slovensku, lenže v Žilinskom kraji (aby to bolo bližšie :D) žiadna nebola....Učím sa dobre, na poslednom vysvedčení som mal len sólo 2 a na predposlednom vysvedčení som mal samé jednotky.....niektorí mi radia gymnázium, no ja ich zo zásady ako školy neuznávam.....Chcel by som vedieť Váš názor na \\\\\\\"moju dilemu\\\\\\\"...pretože tá obchodná akadémia sa mi vážne pozdáva, videl som aj prijímačky na túto školu z matiky, a sú na úrovni priemerného šiestaka.....nechcem si o sebe namýšľať, no nemôžem sa ubráni´t pocitu, že čo sa týka matematiky, tak sa na tejto škole budem nudiť....vopred pekne ďakujem za rady..... :D

kablica

ak sa chces venovat matike, prehodnot svoj postoj ku gymnaziam, pretoze po obchodnej budes robit co? sekretarku? a ked pojdes na VS, i tak sa budes musiet doucovat gymnazialne ucivo.