Klamstvo

Príspevok v téme: Klamstvo
olllla

zoznamila som s moslimom,a kedze to bol cudzi clovek pre mna ,som si vymyslela ze tiez som moslimka,on tomu uveril....
a teraz s nim mam vztah,zatial nato neprisiel,ze som si to vymyslela,neviem ci mu to povedat,ale asi on ma so mnou vztah len koli tomu a neviem ci bysa potom nerozisiel,ale aaj tak ho budem musiet predstavit doma a potombude vidiet ze niesomn,eviem

Agnes989

Neboj sa, moslim ta neopusti, aj keby si velmi chcela. Naopak, bude velmi rad ze kvoli nemu konvertujes a zacnes sa zahalovat.

duri8888

pokial to ma teba ohrozit tak to nerob pokial to ten clovek zvladne povec mu to cim viac budes nekonfrontovat dany problem tym viac ti bude sposobovat vacsi problem musis zvazit ci ti dana osba moze ublyzit

xXx123

olllla: Doma budú strašne radi ;) ... aj keď mne sa to celé nezdá reálne, pretože nemoslima moslim odhalí hneď. Stačí jedna otázka a už sa nechytáš. Inak nechápem ženy čo sa dobrovoľne hrnú do vzťahov s moslimami, evidentne ani len netušia čo ich v budúcnosti čaká ...

korytka

Mne moj priatel po 2,5 roku vztahu povedal, ze sa mi musi priznat, ale cely nas vztah fajci...Vedel, ze neznasam fajciarov, ten smrad, preto mi to nepovedal, lebo sa bal, ze sa s nim kvoli tomu rozidem...A to spolu zijeme, a nikdy som to zneho necitila a to sme vkuse na sebe nalepeni. Fajci len v praci, a ked je na pive, a hned po praci sa sprchuje atd. Vraj sa kvoli mne snazil aj prestat, ale mu to nevyslo.Teraz sa kvoli tomu uz nerozidem...Sam od seba povedal, ze predo mnou nikdy fajcit nebude..Obcas uz ked pride z prace citim, ze fajcil, uz si az taky pozor nedava :D, lebo pred tym ako prve isiel do sprchy, a teraz kludne aj po pol hodine, ale prezlecie sa, zuby si umyje atd, a nic necitim...
Takze pockaj kym s nim budes dlhsie a potom ta uz kvoli banalite neopusti..
A to priam neznasam cigaretovy smrad, a lubim ho nadalej..