Menštruácia

Príspevok v téme: Menštruácia
Janka18.1

Mám otázku. Brala som antikoncepciu na mesiac aj kvôli ochrane na dovolenke ale hlavne kvôli oddialeniu menzesu. Brala som ju aj dávnejšie ale musela som ju vysadiť. Po terajšom vysadení sme mali s priateľom sex ale chránený (kondóm a vybral skôr). A teraz som mala dostať krámy no už od minulej nedele má bolí brucho presne tak ako má zvykne pri menštruácii. Vtedy som mala len 20 . deň no teraz pred pár dňami mi na 26.den (vždy môj cyklus) prišla menštruácia ale iba takéto spinenie . Už tretí deň je to stále tak brucho cítim ako pri kramoch. Prosím vás čo to znamená? Môže to niečo znamenať? :(

Janka18.1

Áno to zhrnutie je presné. Brala som ju mesiac aj týždeň cca dáko tak. Stresy mám ale momentálne hlavne kvôli tomuto :( nepraskol kondóm a penis vytiahol skôrale aj taksa neneskutočne bojím. Keď mi prišlo spinenie tak somsa ppotešila ale keď mi trvá takto dlhšie čo u mna je to tak že vždy veľa a silné :/ tak som čítala asi dva články a to spomínali tehotenstvo :(

Tesi

čiže keď si to zhrnieme tak si už skôr brala antikoncepciu určenú len na mesiac kvôli dovolenke ale vysadila si ju skôr lebo ti nerobila dobre.
s frajerom sa chrániš len gumou. No ak guma nepraskla a on vytiahol penis skôr ako stihol výsrieknuť tak tehotná niesi. Rozhádzaný máš cyklus antikou. Koľko dní si ju brala? Ak máš stresy, bola si chorá, máš aj iné zdrav. problémy tak to všetko ti cyklus môže rozhádzať.

demy

Znamená to, že nie si tehotná...na 101%
A možno to máš také zmenené práve kvoli tej antikoncepcii, sú to hormony, no stress, pokial ju teraz vysadíš znovu tak sa to všetko upraví