Ohovara ma ten, kto mi bol najblizsi..

Príspevok v téme: Ohovara ma ten, kto mi bol najblizsi..
Leilaxxxxxxx

som velmi smutna, ze clovek co mi bol ako brat, o mne v nasom malom meste rozsiril, ze ma v Rakusku znasilnil daky cernoch.
viem, znie to absurdne, ale ludia tomu uverili, viete ako malo staci k dakemu skandalu v malom nudnom meste.
a to vsetko zato, lebo som ho v tazkej situacii poprosila o pomoc a on nielen ze nepomohol a este toto si vymyslel.
kedysi bol do mna velmi zamilovany a ja som ho nechala, toto je ale prilis vela na pomstu, som tehotna, tak by mal brat na to ohlad. je to stresujuce, ked si ma ludia v meste podozrivo a lutostivo obzeraju..
vie, ze sa ma nema momentalne kto zastat, s otcom dietata sme pohadani, ale toto je skratka moc..

LMarika

Ohovaracky a intrigy vzdy boli, su, aj budu a z casu na cas sa siria o kazdom z nas. Existuju na ne dva dovody: ZAVIST a POMSTA. Casto ich rozsiruju ludia, ktorym toho o sebe prezradime co najviac, cize napr. byvala naj-kamoska, s ktorou sme sa pohadali, byvaly frajer/frajerka, ktoreho/ktoru sme poslali k vode, a tak dalej... Ale aj zavistlivi surodenci casto ohovaraju surodenca - milacika rodicov, lebo by chceli byt na jeho mieste, ale nie su. Uz v predskolskom veku byva v skolke klamstvami ohovarane najsikovnejsie dieta, v skole zase najlepsi ziak, v puberte najkrajsia spoluziacka/najkrajsi spoluziak - ten, na ktoreho opacne pohlavie najviac leti a intrigy siri ten najskaredsi a najhorsi zo zavisti. Na pracovisku sa zase intrigy siria o najlepsom zamestnancovi, ktoreho nikto nema rad, lebo je najlepsi. Dobry ucitel veri len svojim vlastnym ociam. Zly veri intriganom. Dobry sef veri len svojim vlastnym ociam. Zly veri tomu, co hovoria intrigani. Inteligentny clovek da len na svoju intuiciu, nenecha sa zmiast klamarmi. Uvedomuje si, ze verit a doverovat moze len sam sebe, nikomu inemu. Taka je dnes doba. Intrigani byvaju aj velmi skodoradostni ludia a najviac zo vsetkeho si zelaju, aby osoba, o ktorej siria intrigy, nejakym sposobom trpela, aby sa jej stalo nieco zle a ono sa to potom - cuduj sa svete - aj naozaj stane. Intrigani su ludia typu - do oci pekne a za chrbtom osierat. Lenze falosneho cloveka dokazes akosi spoznat podla neverbalnej komunikacie. Aj cloveka, ktory sa tvari, ze ta bali a ze ma o teba zaujem, ale v skutocnosti si z teba len srandu robi. V dnesnej dobe uz neexistuje pojem skutocny kamarat, skutocna kamaratka, toboz nie spriaznena dusa. Clovek, ktory z teba nema nijaky osoh, o teba ani nezakopne a ak sa aj na ulici pri tebe zastavi a vypyta si telefonne cislo, znamena to, ze medzicasom sa z neho stal nejaky poistovaci agent, pripadne podomovy obchodnik a v ramci svojho zufalstva vidi v tebe potencionalneho klienta. Ak sa ale jeho klientom nestanes, hned je dovod na sirenie intrig a tym dovodom je pomsta. Zijeme predsa v realite, nie v rozpravke. Napriklad taka Anna zo zeleneho domu mala aj kamaratku - spriaznenu dusu a aj milujuceho manzela. Lebo zila v rozpravke a nie v realite. Tvoj problem s dotycnym panom: Kludne mozes ludom povedat, ze toho chlapa, znasilnil cernoch do riti a odvtedy je HIV-pozitivny. Ja by som to povedala. Aj ked nie si intriganka, mas dovod - pomstu. On s tym zacal prvy. A potom ho uz naozaj nebude ziadna chciet.

marlenka2

Ohovára ťa lebo on nieje ten ktorý s tebou splodil to dieťa a navyše je ako píšeš neplodný. Takže závisť a nič len závisť je za tým. Chce ti uškodiť. Muži ak zlyhajú vo vzťahu k žene neznesú porážku a vtedy sa mstia na jej povesti a rozširujú klamstvá, aby škodili. Dnes som takého truľa zažila kedˇ som odmietla s ním niečo mať a potom odmietnutí nasledovali ohováračký, šírené klamstvá a podrazy. Chudák nezniesol že bol odmietnutý.

Leilaxxxxxxx

vsak to je na tom to najhorsie, ze po meste rozsiril, ze som tehotna a to dieta mam zo znasilnenia...!
vies si predstavit ako sa ma to dotklo?
tak uboha pomsta :-( a on pritom nie je ziaden tinedzer, ma 45 rokov a deti mat nemoze
ta kamaratka povedala, ze to spravil zo zavisti, ale ostatni ludia nevedia okolnosti, tak uveria len tomu co poculi a este ktovie co si popridavaju

Slobodna

Ak je fakt taká sviňa ako píšeš a dokáže ťa takto ohovárať, tak ak pôjdeš za ním a ukážeš mu, že ti to vadí a zraňuje ťa to, môžeš očakávať, že s tým vôbec neprestane, práve naopak. O tehotenstve mlč pred ľuďmi ako dlho sa to bude dať. Ver mi, keď sa do toho začnú pchať iní, bude to len horšie. Pred ním hraj že ti to vôbec nevadí a že je totálny primitív ale si rada, že konečne ukázal svoju tvár a vieš aký naozaj je.

Leilaxxxxxxx

A co myslis mam si to ist s nim vybavit? Aby s tym prestal? O tehotenstve som povedala zatial iba zopar najblizsim, ani najlepsie kamratky to nevedia, preto je zranujuce ze sa o tom rozpravaju upne cudzi ludia

Slobodna

Aspoň vieš čo je zač. Teraz si tehotná, predpokladám, že veci vnímaš citlivejšie. Primitívnych malomeštiakov si nevšímaj, o chvíľu zas budú ohovárať niekoho iného.