Šampón na mastné vlasy

Príspevok v téme: Šampón na mastné vlasy
Clare

Zdravím, už veľmi dlhú dobu má trápi časté mastnenie mojich vlasov a chcela by som radu na nejaký dobrý a kvalitný šampón, ktorý by mi pomohol. Moje vlasy niesú príliš dlhé ani príliš krátke, asi tak akurát skoro do polky chrbta no jemné a riedke. Vlasy si umývam tak každý 3-2 deň a nehorazne ma to štve, prvy deň po umyti to je pohode ale ten druhy a už treti mam mastne. Vyskušala som kopu roznych šamponov - Head&Shoulders, Syoss, Garnier Fructis, Timotei a momentalne mam Shaumu. Už neviem čo robiiiiť, tak budem rada za nejake rady a typy.

Lulu2011

ja tiez umyvam vlasy kazdy den, niekedy kazdy druhy, ale to si uz musim dat hore trochu sucheho samponu, kupujem v DM, lebo hore uz su mastne, neznasam to, tak umyvam kazdy den, ten suchy sampon ta moze na dva dni zachranit, lebo urcite ich mas mastne len hore, ked si nasprejujes suchy sampon a preceses vydrzia ti cca 12 hodin v ok stave, inak pouzivam bio sampony, bez parabenov a blbosti a aj tak nic...to neovplyvnis

zuzi74

S tymto problemom sa trapim uz roky, nepomohli ani sampony z lekarne, dokonca ma zacala svrbiet aj pokozka hlavy. Sposobuju to hlavne niektore zlozky, ktore pridavaju do samponov kvoli penivosti. Ja som zacala pouzivat olejovy sampon na mastne vlasy od Karla Hadka na baze bylin, ktory vobec nepeni. Bude to asi dlha cesta, kym sa pokozka upokoji, ale rozhodne uz nechcem ziadne sampony z drogerii ani z lekarni.