Malo kamaratov - je na mne nieco divne alebo co?

Príspevok v téme: Malo kamaratov - je na mne nieco divne alebo co?
Miriaaaam445

Niekedy by som sa chcela vidiet ocami druheho, ze aka som ked sa somnou niekto rozprava, ci si mysli ze som naozaj v pohode alebo ho rozhovor so mnou nudi. Totiz ja mam taky problem ze ja nemam velmi kamaratov. Pred asi 4 rokmi sme sa prestahovali z mesta na dedinu. No predstavte si to, mate zabehnuty zivot niekde a zrazu sa stahujete niekde kde absolutne nikoho nepoznate.. a okrem toho, tam kde sa prestahujete ziju ludia ktory nejavia absolutne ziadny zaujem nadviazat s vami nejaky kontakt, skamaratit sa. Ked som byvala v meste mala som 2 dobre kamosky. Fakt sme toho spolu prezili dost a rada na to spominam lebo toto co sme povystrajali to bola haluz proste. Ale akonahle som sa prestahovala tak bolo to jednoducho ine. Nemala som uz s nimi velmi ako chodit von po veceroch ked byvam 20km od mesta a vecer autobusy na dedinu uz ani nechodia. Este tesne predtym ako som sa prestahovala som si nasla priatela. Chvala bohu nam to klape uz par rokov a keby som nemala jeho tak som nacisto v muke :( Tie 2 kamosky o ktorych som pisala uz niesu az take kamosky. Jedna uz vobec. Vobec sa s nou nestretavam ani nic a myslim ze ani ona sa s tou druhou kamoskou uz nestretava velmi. Akurat s jednou z nich sa ja raz za cas stretnem a s nou sa vzdy mam o com rozpravat :) ale jednoducho ja by som chcela mat niejaku kamosku s ktorou by som sa tak mohla rozpravat viackrat do tyzdna :( ale nemam taku. Myslela som si ze si tu u nas na dedine najdem kamaratov ale nic. Jeden cas som sem tam sla vonku so susedkou ale nebolo to ono. Prisla som sem ked som mala 16 a oni vsetci z dediny sa poznaju od malicka a maju uz spolu plno zazitkov a mne pride ze ma beru len ako nejakeho pristahovalca a ziadny zaujem o kamaratstvo aj ked ja som sa trochu snazila ale tiez je to blbe zeby som sa im ja pchala do zadku. Keby ja som tak zila na dedine a pride niekto novy tak by som sa skusila ja s nim skamaratit lebo teraz viem ake to je ked prides niekde kde sa kazdy pozna a o teba nikto ani nezakopne. Ale teraz by som chcela ist k veci. Proste neviem ci ja si to namyslam ale mne sa tak zda ze som asi neatraktivna, nezaujimava alebo co. Okolo seba som zazila viackrat take veci ako napriklad prve dni v skole a vzdy po case sa spravili skupnky co sa skamaratili atd atd ale ja som v ziadnej nebola :( niesom nespolocenska ani nic, rada idem aj na disku.. ale neviem preco nemam ziadnu partiu a ked mam pravdu povedat az mam s toho depky ze mam niekedy volny dena nemam ho s kym stravit. V skole sa mam s kym bavit no je tam par kuskov s ktorymi travim cas ale predsa by som rada mala nejaku dobru kamosku alebo partiu aj tu u nas v dedine. Je to super ist vecer trochu von, pokecat a tak domov. Ale aj ked som niekde na diske s kamoskami alebo tak tak vzdy ale vzdy si pridem ako 5 koleso na voze. Vsetky robia chi chi chi cha cha cha medzi sebou ale este som nezazila aby niektora z nich venovala cely vecer pozornost mne. Vzdy len oni medzi sebou atd... ach neviem ani uz co mam pisat.. proste fakt by som chcela mat bud jednu velmi dobru kamaratku alebo aspon nejaku partiu...