Vážne sa to všetko odvíja od sexu?

Príspevok v téme: Vážne sa to všetko odvíja od sexu?
sewie

Tak mi povedzte, lebo sa v tom zjavne nevyznám a možno žijem v inom storočí. Ako vlastne v súčasnej dobe vznikajú vzťahy?
Mám 28-nie som ani škaredá, ani hlúpa, ani otravná (možno občas keď mám zlú náladu:D haha) ale som single...samozrejme som randila , ale nikdy nič vážne-buď som to končila ja alebo druhá strana...ale o to teraz nejde...
včera som mala rande s jedným fešným chlapom. odprevadil ma domov, dal mi pusy na líca. Celý deň sme si písali a prišlo na úprimné odpovede a vyliezlo z neho že si vie predstavit so mnou kamarátstvo, sex ...hovorím mu že na sex na jednu noc nie som a vyliezlo z neho že na zoznamku išiel vlastne s tým že sa mu nechce baliť opité babenky po baroch a na zoznamke sú ľahké zúfalé úlovky čo sa dajú použiť. Hovorím že ok, reku takého kámoša čo takto hľadá sex nechcem a ani o sex na jednu noc nemám záujem...na to mi napíše že som to prekrútila a že sme mohli byť friends with benefits a že proste po prvom rande nemožem od neho čakať že povie že chce vzťah, že všetko sa začína sexom...ja som nečakala že mi povie že chce vzťah odo mňa, ja som bola zvedavá čo očakáva vo všeobecnosti...každopádne...odvíja sa všetko od sexu? To sa vážne treba s niekým hneď na začiatku-po prá schodzkach vyspat aby bol moooožno nejaký vzťah...to vážne už nikdo spolu "nerandí"aspoň pár týždňov(3 alebo tak) predtým než na to vletia...? Fakt je jednoduchšie skákať z postele do postele a dúfať že to vyjde?...

synecek.

na druhej strane chapem vypocitave pozadie tohto zenskeho uvazovania o "2 mesacnom celibate", "davkovani sexu" a podobnych nezmyslov, kde ide o manipulaciu s muzom za cielom ho viac k sebe priputat:) zeny sa proste naucili pouzivat sex ako nastroj manipulacie ktori im ma prinasat vyhody. tento kontext mimochodom vrha uplne ine svetlo aj na prostituciu, pretoze sa v nom stieraju rozdiely medzi tymi akoze "poctivymi" a "nepoctivymi" zenami a zistujeme ze ich zaujmy su vo svojej podstate totozne a funguju na rovnakom principe: sex->vyhody

synecek.

a co? ved skuste uz byt aspon trochu uprimni k sebe.. samozrejme ze sa vsetko odvija od sexu. a plati to aj pre tych chlapov ktori sa snazia pretvarovat ze tomu tak nie je. je to len obycajne pokrytectvo. pri zoznamovani so zenami je to u 99 percent muzov ich primarna motivacia. ak by muzom neslo o sex so zenami, tak pocetnost vsetkych vztahov ci uz partnerskych alebo kamaratskych medzi muzmi a zenami by klesol takmer k nule, pretoze kazdy chlap by si siel radsej robit nieco uzitocne alebo zabavnejsie nez sa len tak pre nic za nic handrkovat s tymto nepochopitelnym a nevdacnym pohlavim:D muzi zas mozu nariekat preco ide zenam vzdy o socialny status muza a materialne zabezpecenie a preco nemozu ako spravne charaktery randit s hociakym slusnym chlapcom s dobrym srdcom ale hned ich zaujima aky je to cavo a ako sa vie o seba postarat:D

odpovedaaam

ten co si ho opisala nieje hoden vztahu...ten co vydrzi v "celibate" pri mne aspon tie 2 magicke mesiace, ma snahu, bojuje o moju priazen to je chlap na vztah..taky ma pre mna hodnotu..nie taky ktoremu povies pod a on hned priskoci ako cap..co je tak 95% chlapov..pretoze tiez sa nepovazujem za skaredu, hlupu, naivnu,nudnu.. aj ked to niektori chlapi skusaju marne... ale vies co? zalezi na charaktere..ked sa chlap zamiluje vydrzi to. viem.... ked ma tie povestne ruzove okuliare v obdobi najvacsej zamilovanosti, spoznavania sa...tento ti dal najavo, ze o nic ine neprosi...si pre neho zrejme priazliva ale nechce sa viazat...a hop moznoze po case sa zamiluje..kaslat na takeho zvysoka nech si najde nejake tupelo zmalovane s glitrovymi nechtami :)

zalezi na mnohych veciach... kazdeho chlapa potlaca ten zvieraci pud...no ked mu ty ukazes, ze nestojis o sex na jednu noc alebo kamarati s vyhodami este zalezi ako sa v takej situacii dotycny zachova... ten co si ho opisala.. takych je vela, na kazdom rohu takeho stretnes..kebyze chcem mam kazdy den niekolko takych..zial mam hrdost a hodnotu...tiez som z tych ktore sa nad tym pohorsuju...

embryo

po pomenovani skatula zostalo ego nejednej slecny/pani natrvalo posramotene, ale ako vidim, to nebude tvoj pripad a nadhlad v tvojom zivote nechyba :-)

a na kolenach slecna, co oblubuje bohatych prostatikov? :-)

skatulka

skatula? :-D a na tom je čo nebezpečné? By si sa čudoval embryo - pupek, v ruke bratwurst mit senf, v druhej bier :-) už som videla všeličo.

embryo

sewie: bola to ponuka, ktora sa neodmieta :-)

zo SR by to bolo predsa len trochu daleko, ale nemaj strach, Luzicke jazera si na teba poslusne pockaju ;-)

pozdravuj Slovac

embryo

skatulka: ja o skatulkach a ona sa tu hned jedna objavi, mas pekny, ale zaroven aj nebezpecny nick, vynechanim jedneho pismena sa z teba stava... davaj si na to pozor! ;-)

na korculiach predsa nebude jazdit pupkati Nemec s pivom a bratwurstom v rukach :-) kedze sa korculuje bude vzdy pekny, zli ludia sa nekorculuju a chudobni by takto nestracali cas :-)