Klinika IEM - skúsenosti

taktiez

m8
hahahahahaha sa smejem :D
ale presne tak to je, mas pravdu!
zase sa ukazuje, ako ludia veria reklamam. inak, ked uz pre nic ine, tak ja osobne by som nesla ku doktorke, ktora ma za sebou take skandaly ako ona. co je to za cloveka, ked jazdi na svojom fare tak bezohladne ako keby bola sama na svete... nemohla by som jej doverovat.. je to obycajna karieristka a arogantna zbohatlicka ktora sa zenam smeje do oci...

m8

ja mam velmi dobru skusenost s doktorkou Lukacovou robi na ciernej vode v miniclinic....ta za kazdu cenu nerobi zakrok velmi odborna povedala by som az umelkyna. ma velmi dobre oko nenapicha vas jak skrecky ani keby ste chceli lebo ona je proste taka....estet skratka...doporucujem tuto pani doktorku ak chcete poradit s kruhmi, vraskami, vyplnmi do pier atd...

iem ma drahu reklamu lekari na picu ryzovat na zenach napichaju do vas konske davky zeby ste im cvakali jedna vyjde z tamad jak kacica, druha jak skrecok, treta bez mimiky....bola som tam na korekcii nosa..mala som ho v detstve polamany...no a ...akoze..vypytal si 1400 eur za zuzenie spicky...debil :/

BLABLA

Ja som bola v iem ( institut estetickej medicny ) na odstranovani kruhov na kupon za 150e tusim.Mne, ako aj dalsim klientkam (ako som sa dozvedela z komentov na zlavomate) odporucila este okrem kruhov napichnut aj trochu tu cast pri hornej casti nosu a lic, za co chcela dalsie peniaze, uz neviem kolko to bolo ale nie maly peniaz. A vraj na dalsej kontrole by bolo dobre dopichnut este tu vzdialenejsiu cast lic. Vyzerala som po zakroku asi pol roka ako skrecok, nastastie to zacalo miznut. Uz som nemala chut ist este na dopichnutie, ratala som s tym ze to bude stat 150e a nie ze aby to nejak vyzeralo treba vyhodit viac nez dvakrat tolko. Na tento zakrok by som tam uz nesla. Bola som tam aj na odstraneni ochlpenia pomocou lumenis lighsheer. Efekt to malo cca 60% ale bolo to robene nedokladne a pravidelne nedodrzali termin.Dalej som tam bola na botox okolo oci na kupon - pichli mi to tak ze to malo zhruba polovicny efek - a opat, na kontrole vraj mozme za priplatok dopichnut. Zreme podla polovicnej ceny pichnu polku davky a zvysne peniaze z vas vytiahnu na kontrole. Nehovoriac o pristupe sestricky ktora v cakarni pred vsetkymi klientkami rozobera na aky zakrok ste prisli a vvyblakuje tam ze idete na botox... akoze, neviem by to bolo vam ale mne to bolo vrcholne neprijemne.

lara39

ďakujem baby za rady...chcela by som si dať zväčšiť hornú peru a myslela dom že by mi mohla poradiť vo viacerých ohľadoch ale viaceri vraveli že pokiaľ nie som nejaká " celebrita" tak je dosť odmerana...a na tom svojom blogu si tie články od "pacientiek " v ktorých je tak vychvalena píše sama alebo ako ?

olinkaa

neodporucam. fiflena namyslena. kazda baba od nej vyjde ako napusteny skrecok, ved ona sama o sebe je reklama jak hovado... sa na nu pozrite, vyzera ako kacica... prirodzene na nej neni nic.. ale clovek by povedal ze lekarka ma aspon trochu cit pre prirodzenost, alebo odhad, pokial moze zajst.. no to ona zial nema... je plno fakt dobrych odbornicok na botox aj kyselinu v bratislave a nemusite sa az do pezinku trepat... okrem toho je ovela drahsia a aj to, ze sa vsade cpe s reklamou, tak ved preco asi? no lebo si nahana ksefty.. a osobna skusenost? ano, bohuzial. bola som u nej raz a veru nikdy viac v zivote, mam teraz kozmeticku vadu ktora sa mi uz neda odstranit.. takze tolko. neverte reklamam!

vrabcica

ja som si to s IEM rozmyslela
chcem ísť v novembri na pery k pani doktorke Vande Przewlockej (tak sa to tuším pise), nejaká baba si ju tu dávnejšie pochvalovala a pozerala som si jej hodnotenie a mala ich pozitívne tak som zvedavá
písala jej tam baba co mala nejake ryhy pod očami a ze bola spokojná tak skús ju ja sa k nej chystám radšej nez pezinok