Lekári nevedia čo so mnou

Príspevok v téme: Lekári nevedia čo so mnou
nananako

Píšem sem lebo som už maximálne zúfalá.
ochorela som na začiatku augusta,pripadalo mi to ako obyč. chrípka,po týždni som išla k lekárke - predpísala mi atb klacid (bez toho aby sa mi pozrela do krku,urobila čokolvek). Tie nezabrali, príznaky sa mi zhoršovali.Tak som po dobratí išla zasa k nej - po kriku že som blbý simulant mi vypísala papier do nemocnice, aby mi urobili testy.Z nemocnice ma vyhodili že testy/odbery má urobiť obvodný lekár. Cez rodinného známeho sa mi podarilo vybaviť si krv/rtg/spútum - zistili mi iba haemophilus parainfluenzae - predpísali mi ciprofloxacín (10 dní)s tým že ak mi bude stále zle po dobratí je treba ďalšia dávka. Po dobratí bez zmeny príznakov som išla k obvodnej, tá ma vyhodila a poslala na hospitalizáciu(lebo podla nej môžem mať jedine sarkoizodu)- z nemocnice ma vyhodili že mám výsledky z minulého mesiaca(okrem toho mi povedali že sa mám objaviť až budem vykašliavať krv),ale že mám zápal obličiek alebo močových ciest podla výsledkov a predpísali mi dalšie atb s tým že mi obvodná má urobit kultiváciu - tá na mna začala revaŤ že som sa určite 3 dni neumyla a že mi neverí, napriek tomu ma poslala za pneumológom (zistila mi hraničné výsledky mycoplasmy) - termín mám 9.12.
som už naozaj zufalá.
moje príznaky :šialená unava, absolútne nič nevládzem, opuchajú na preskačku kolená že ledva chodím, kašlem, vykašliavam napenené bielo-tmavožlté čosi,nechutenstvo, bolesti hlavy a svalov,triaška,šialene sa potím v noci, na začiatku som mala neustále zvýšenú teplotu, teraz mám 2-3x denne nad 39 (vtedy zaspím),už nevládzem, chodím do školy a na prednáškách zaspávam/nestíham tam chodiť/vyhodia ma z miestnosti lebo každých 10 minút kašlem
žiadný lekár mi nič nepovie,len si ma"pinkajú ako loptičku",ospravedlnenku na domáce doliečenie nedostanem kedže nevedia čo mi je, nič so mnou nerobia, kedže nevedia čo mi je, kedykolvek ma pošlú za iným lekárom ten na mna začne ziapať prečo mi neurobili také a také testy a pošle ma dalej.
pomoc! :(

!!!!

To co mas za obvodnu.tak tu by som menila behom minuty.s takym pristupom,tak to je sila.a akoze preco si sa nemala 3 dni umyvat?toto keby mne povedala tak to by tazko rozchodila.ani minutu dlhsie by viac nebola mojou lekarkou

_meno

Ahoj nananako

Napis prosim ta, co cez den robis, na co cez den myslis a co den jes.
Jednoducho si napis svoj zivot na papier a sama zistis ci je to zivot ktory chces zit.

Ak nie tak si nespokojna a nespokojnost ma nekonecno následkov. A riesit následky je ako upratovat za dietatom miesto pochopenia preco robi neporiadok.

Prosto kto je nespokojny nici seba a okolie. Zameraj sa na to co citis ze ti chyba a spravi ta spokojnou.

Len zisti preco si nespokojna a viac sa uz nepytaj preco. Prosto chod za svojou spokojnostou a neobracaj sa za nespokojnostou.

Nebyt chory a liecit sa .. nie je stav, je to zmena. Stav je byt zdravy.

Uvolni sa .. choroby neprichadzaju zo sveta, my ich vytvarame zvnutra. Preto sa uvolni a doveruj zivotu :)

Prajem ti skore uzdravenie nananako a veeela stastnych a úsmevných chvil :)

nananako

Zmenu lekára plánujem, len nechápem ten prístup vôbec. Momentálne som si dohodla testy u známeho, kedže všade mi hovorili že beriem drogy/som tehotná/simulujem/atd.
Neviem či sa to len mne zdá nenormálne že ked pravidelne športujem, stravujem sa zdravo,nefajčím tak je náhle zhoršenie zdr. stavu simulácia :(

hehe1

rozhodne zmen obvodneho, pomoct ti moze aj portal s hodnotenim lekar.sk (dufam, ze to admin nezmazes :)), ktory je velmi uzitocny... drzim ti velmi palce...

nananako

Keby si niekto myslel že to je psychické, tak pripomínam že nie, to by som nelietala ako idiot sem a tam ale zmierila sa s tým že mi nič nie je (príbuzná pracovala ako zrd. sestra a viem čo s takými prípadmi robia)