Reakcia

Príspevok v téme: Reakcia
MOnul

Napíšete človeku, ze "chýbas mi" a on Vám odpise..

v jednej smske tri bodky----- a nasledne hned dalsia sms "ako sa mas?"

tak to ani neviem co si mam o tom mysliet...Potom sme si este pisali,ako sa kto ma, co mame nove....celkom normalne smsky...ale aj tak tie tri bodky ma zaskocili...Zrejme aj jeho zaskocila veta "chýbas mi" ci???

Monul

aby som to opravila...odisla som od neho v zlosti,ale ked som si prisla po zvysne veci...tak sme sa k sebe spravali pekne a uzavreli sme to v dobrom....jeho ego je dost vysoke, mozno preto ma nechal ist...neviem...v kazdom pripade mi chyba bohuzial...clovek robí chyby :-(

MOnul

žili sme spolu dva roky, ale vela sme sa hadali...jedneho dna som od neho odisla v zlosti...On s tým suhlasil, rozisli sme sa kvazi v dobrom. Ubehli uz dva mesiace od vtedy a trapi ma to,ze som zareagovala tak prchko a trapilo ma, ze ma nechal ist....Nakoniec mi mama prehovorila do duse, ze by som sa mu mala ozvat, v dobrom a s laskou, aj keby sa to uz nedalo vrátit spat,ale nech aspon nie som tvrdohlava ako on (on je velmi :-) a ze mam jednoucho skusit urobit prvy krok, jemne , bez výčitiek , nech to dopadne akokolvek. Tak teda som sa mu vcera ozvala s tým, ze mi chyba...odpisal teda najprv len tri bodky. a Hned na to dalsi smsku ako sa mam ja a co moj psik (lebo bol chory) pisali sme si tak v dobrom pýtal sa na pracu a tak. Dával mi otazky, komunikovali sme....potom uz len napisal, ze musi uz koncit, lebo ide na meeting. Popriala som mu pekny den. To je vsetko....ja som rada, ze som mala o nom nejake informacie, rada by som to vratila spat, poucena zo svojich chýb...ale asi az cas ukaze co bude dalej...zatial to necham tak...ja myslim, ze som nejaky krocik urobila...