Verit ci neverit

Príspevok v téme: Verit ci neverit
laurika23

ahojte som 7 rokov z manzelom 3 roky sme mazelia mame 2 rocnu dceru v telefone som mu nasla facebook ale nie na svoje meno. na svoje mne tam nie je zaregistrovany.na tom vymyslenom mene si pisal z nejakou k....tvrdy ze v praci pozical telefon kolegovy a ze to on pisal ale vedele co tam je napisane leb ze ten kolego to pise pred kolegovcami.v minulosty mam par krat oklamal ale nie takto zavaznej veci mam mu verit ze mi je verni som zufal poradte diky

Agnes989

Zaujimave ake neuveritelne vyhovorky si dokazu muzi vymysliet aby zakryli neveru. To malo ako aky vyznam ze jeho kolega ma fb ucet na jeho mobile? A este tu svoju oslovuje rovnako, ako tvoj muz oslovoval teba? Inak s tym kolegom je to pravda, tam sa pytat netreba, muzi vzdy drzia spolu aby si navzajom kryli nevery. Ak sa kolegu spytas, ci spal poslednu noc u neho tvoj muz, odpovie ti bez zavahania ano, aj ked tvoj muz spal doma vedla teba. Podla mna je to jasne.

5.5 elsa

september kolega ju oklame muži vždy držia spolu ten jej tak povie pravdu hm to že jej napísal ako voľakedy volal ju tak to je dosť silný argument asi k nej cíti to čo cítil v tej dobe k svojej manželke nie ja by som ho sledovala nenápadne čo robí kam ide čo sa pýta,hovorí a tak

septemberr

Chces zit v pravde, alebo na pochybach/v klamstve? Najprv si odpovedz nato. Ak na pochybach, tak skus na to zabudnut. Ak v pravde, tak sa da zistit, ci ten fb bol fakt jeho kolegi. Chod za jeho kolegom, a rovno sa ho to spytaj, a povedz mu, ze je to velmi dolezite( kebyze sa hambil povedat pravdu). Nesmies to svojmu manzelovi oznamit dopredu. Bud zanim pojdes s manzelom, alebo sama.

Ak hovoril nakoniec pravdu, tak sa len ospravedlnis, a povies mu, ze mu teraz uz veris, budes verit:)

dajla

Jasné,že má inú...aj môj manžel si písal na pokeci,fb s inou...nakoniec som zistila,že ma podvádza...a stále sa ma pýtal,kedy prídem z roboty a pod...a keď spm bola v práci,tak on si užíval...

slovdok

no neviem ale mne moja zena moze do mobilu pozriet kedykolvek, nemam co skryvat. neni to troska divne ked si partneri pred sebou schovavaju mobily alebo maily?

sisiatko0000

ved jej napis tak ako ja som napisala .. a dozvedela som sa viac co som chcela.... on mne este klamal ze to neni tak ako to vyzera... ale nakonec sme sa stretli v trojici a uz nemal moznost klamat..

radim ti napis jej aj ty na fb nech ti to vysvetli

Fleur-de-lis

laurika, to ti tu nikto nepovie či mu máš veriť alebo nie. My ho poznáme alebo ty? Bohužiaľ ty musíš vedieť, či mu dôverovať alebo nie...
Kto má zlú skúsenosť s mužmi bude predpokladať, že klamal, a kto má dobrú dá šancu tomu, že vravel pravdu...

Ak máš pocit, že mal dôvod klamať, že niečo medzi vami hapruje, tak popracujte na tom aby si mohla opäť dôverovať... Vo vzťahu by sa mal jeden o druhého zaujímať, či mu niečo nechýba a či niečo nezanedbávajú a tak... Keď budete mať pevný, úprimný a napĺňajúci vzťah, tak nebudeš mať obavy... Aj keď chápem, že teraz práve asi cítiš smútok a potrebovala by si sa oňho oprieť.