List

Príspevok v téme: List
ITV

Zaujímal by ma názor žien, prevažne tých mladších (hádam sú tu také, ale poteším sa každému).
Zapáčilo sa mi jedno dievča (prvé ktoré ma zaujalo po dvoch rokoch). Vôbec nič o nej neviem ( brigáduje v jednom podniku do ktorého rád chodím). Spýtal som sa jej, či by nešla niekedy von a odpoveď bola NIE (nemyslím si že by som bol k zahodeniu, len proste odpoveď bola nie – možno to, že som introvert). Stále som ju mal hlave, čo vyústilo k napísania listu. Dnes som jej ho chcel dať, ale bola tam party, takže po zhodnotení situácie a pozorovania či ma vôbec vníma, som dospel k záveru, že bude lepšie keď to neurobím. Nečakám že by som dostal odpoveď, ale je dosť pravdepodobné, že stratím to miesto ktoré mám tak rád (je tam skvelá atmosféra a rád si tam prečítam knihu - jediný podnik kde sa cítim dobre aj sám).
Otázka potom znie ako by ste sa zatvárili keby Vám niekto koho poznáte iba z videnia dal list?
Stojí niekto dnes o nejaký list keď všetky chcú nezávislých a nedostupných chlapcov?
Pýtam sa preto, že viacero subjektívnych názorov môže vytvoriť objektívny záver.

dokra

Ahoj,tak mna by list velmi potesil. Raz som aj dostala list od jedneho robotnika :D a mam ho dodnes,a aj si ho sem tam precitam. Mne sa to paci :)
K tomu ked povedala nie.. Akym stylom to povedala? Odmerane? Namysleno?Ako sa tvarila? Mozno to bola taka rychla odpoved ked si to na nu vybalil. Su dievcata/zeny ktore sa nehodia okolo krku hned pri rpvom zaujme. Ja by som povedala tiez nie,aj keby sa mi niekto pacil. Takze musis vycitit aj to akym stylom to povedala/myslela. Ako sa na teba diva.
Podla toho by som riesila ci by som dala list alebo nedala. Mam kamaratky ktorym su taketo veci na posmech.Zakze naozaj zavisi od konkretneho dievcata.
A k tomu ,,skrabopisu,, ,mne by sa viac pacil list napisany rucne ako vo worlde :) Aj keby ho mam lustit pol dna :)

carpe diem

ja mam listy velmi rada. uz som mala aj smsky od neznameho, ale listova forma by sa mi este viac pacila.
a nie vsetky chcu nedostupnych chlapov, ja teda nie, mna musi chlap zbalit, nie ja jeho :)

mila7789

Ty si strasny dilino. Ved ti povedala "nie", tak co este otravujes? Na jej mieste by som to povazovala za obtazovanie. Ona musi byt mila na zakaznikov, ved je v praci. To neznamena, ze s tebou flirtuje. Okrem toho si o nej nic nenapisal, takze asi o nej nic nevies. Kludne moze mat priatela, ale ty si slepy a myslis si, ze caka len na teba... omg zobud sa

ITV

No ja neriešim ani sa netrápim prečo mi povedala nie, keď som sa jej spýtal či by nešla niekedy von. Dôvodov prečo, môže existovať plno. Jasne videla, že ma to vôbec nerozhodilo, aj Nie je odpoveď. Možno fakt má v skutočnosti priateľa (stretol som sa aj s tým, že žena povedala že má priateľa aj keď ho nemala, len aby nevyzerala že je sama, ale k tomu sa vyjadrovať nebudem...)
V liste sú v skratke iba moje pocity z toho ako a čím ma okúzlila... nie je to ani dlhé nech to na prvý raz neprestrelím (nikdy som podobné niečo nespravil, takže mám nulové skúsenosti). Dokonca je tam veta ktorá ráta aj stým že má vzťah...Môže sa stať aj to, že ten list ju osloví, nejak sa to začne rozvíjať a ja zistím, že to bol pre mňa iba krásny prázdny obal...
Okrem toho ten list som nepísal rukou, iba som ho upravil vo worde a prebehol tlačiarňou (po mne by sa jej asi fakt ťažko čítal). V tom liste sú naozaj moje pocity, ale zároveň je to aj spôsob akým by sa dalo vyčleniť z davu.

ivobrick

Lebo chyba je to, ze si sa jej NESPYTAL nic predtym.

To neni tak tazke spytat sa ci ma frajera. Nevravim ze hned s fleku to ma byt prva otazka.

Iste tam mate viac ludi/zien tak by si sa mal bavit aj s nimi.

Neni nic horsie ako zamerat sa na jednu, a potom s toho byt nestastny ked ti povie nie.

Listom nic nepokazis ak ho chces napisat, ja osobne by som to nerobil, ale to je len moj nazor.

Keby som bol ty, tak sa s nou bavim normalne, alebo si s nej robim srandu. Ak by po mne nahodou daco chcela,tak jej poviem ze ty si ma uz odjebala ale ok ale ides mi kavu.. povie NIE.. poviem tvoja chyba :D

Skus sa pritom bavit, podpichovat atdd.. flirtovat mozes aj z vydatymi atd, chce to skusat a vela hovorit. Obcas byt za hlupaka ale nie velkeho, a obcas povedat len srandujem.

Maoam

k tvojej otazke: tak su rozne zeny, ale myslim, ze väcsina bude stat o to, aby muz bol ten, kto o nu prejavi zaujem a nie naopak...

ak patri medzi normalne baby, urcite ju to aspon potesi a mozno i vzbudi zaujem

co jej tam chces napisat? ;D

Maoam

nechavam si to aj od pribuznych ci priatelov - je tam ICH rukopis, ich energia, ked raz nebudu, nielen skrz fotky, aj z rukopisu ich citit

kamarat (o par rokov starsi odo mna) mi vzdy posiela z Talianska rukou pisane pohladnice - je to krasny zvyk...

Maoam

neviem, ci budes mat u nej uspech, ci niekoho ma/nema, ak nema, ci sa jej pacis, ale jedno viem - v dnesnej dobe dostat co i len napisanu POHLADNICU a najst si ju v postovej schranke je velmi prekvapivy a krasny pocit, nie to rukou napisany list...

ja som dostala list pisany rukou nie od ctitela, ale od mne velmi blizkej osoby vlani a bola som dojata...ten clovek si dal tu namahu napisat dve DIN A 4 strany a to ma problem s rukou

ten list som si odlozila a budem mat na neho pamiatku, ked tu uz nebude

vsetky listy, aj listky, ktore mi niekto napise, si odkladam, aj pohladnice

letsgo

kgG tak kedby mi ten typek z klipu prisiel spievat popod okno ani to okno len neotvorim ved ten je taky skaredy a ten spev brrrr :D
ale v dnesnej dobe sa este listy pisu? To nieje zly napad to by mozno ju aj zarazilo ze list si napisal. A co ju tak niekam pozvat a povedat jej to oci do oci?