Zdrave stravovanie a chudnutie - vymena skusenosti a dobrych rad

carey

Ahojte kočky, ja som sa dnes celý den učila a už mi dobre haraší :) a ešte koľko som jedla, po asi roku som mala šúlance :) som skoro zabudla ako to super chutí. Zajtra začínam s inými tréningami tak som zvedavá a celý február by som teraz chcela držať racionálnu stravu.
Kilečko sa mi páči že si sa do toho tak pustila a tých 5-6kg to dáš len treba viac času, šak mne chýbajú nejaké 2-3kg ale čakám že to dosiahnem tak o 2-3mesiace, tie kilá idú najhoršie dolu o to viac sa musíme držať, som v tom s tebou :) Ja som kvôli tomu snehu musela zrušiť skúšanie svadob.šiat, lebo nikto sa sem nevedel dostať, keď nešli busy, tak som to presunula na tento utorok, som zvedavá, snáď sa to už podarí.

kilecko

Helus ja to musim dat dole ,ale je to tazke ,ale ani nie len sa clovek musi zdravo stravovat a nie sa prejedat a jest piate cez deviate .Ludia co jedia kontrolovane tak na nich nikdo nehovori ,ze dietuju ,ale ak zacne tucnejsi jest zdravo tak hned kazdy mas dietu ,NIE len sa zacnu spravne stravovat .
Inac ano som vyssia ,ale ked je zena vysoka a tucna to jak obor ,male zeny su take peknejsie aj ked maju viac kil.
Dnes rano nalacno pohar vody,
ranajky jablko,hrozienka susene
desiata jablko,hrozienka
obed,cviklovy salat s vajcom
olovrant,cviklovy salat s vajcom to som dojedala este z obeda
vecera akurat si dusim mrkvicku na cibulke to je ten mrkvovy perkelt slavny a budem ho mat so struhanym syrom
Dnes akosi pijem menej vody ale 2litre dako vypijem
Cvicit musim nech to brusko aj dako vyzera tehlicky nebudu ,ale aspon daku formu treba dat .

Helus

KILECKO skoda,ze som zajtra v praci,urcite by som si to pozrela,ale pozrm ci to nenajdem v archive.Ty si stihla,a vysoka,a ty ked das dole 6 kil,tak budes uz modelka.

kilecko

Helus mne treba maximalne dat dole 6kg viac nepotrebujem .
Ale ide to tazko ,hlavne ked nemozem cvicit .
Ale ja som vytrvala vsak ja sa dockam.
Pozrite si zajtra na WAU 11.50 hodine Ty schudnia ty priber velmi poucne.

Helus

Ahojte kocky.Ja som dneska rano mala 4 mensie mandarinky,obed varilo som manzelovi,takze aj ja z toho 1 zemiakovu placku+sote v nej.Bolo to velmi dobre,take placky som uz nerobila aspon 5 rokov.Potom na olovrant 1 asidofilne mlieko,a vecera bola krehke chlebiky 3 ks,4 redkovky,a vajcova omeleta na spenatovych listoch.nemala by som vajcia,cholesterol,ale bola na to veelika chut.
Kilecko super strava,ty to das dole hravo,a este viacej,akosi vobec chcela.
Slnecnica,o tom mi hovor,ja som bola objednana ku gastracovi,ale nemala som sa tam ako dostat.2 hodiny nesiel ziadny autobus,tak som sa otocila a odisla domov .peso som isla 4 zastavky.Kolegine sa nemali ako dostat do prace,a niektore prisli namiesto o 13,30 dorazili o 18,30.A niektore vobec nedorazili,nepremavali autobusy.Pekny vecer vam prajem a este krajsi zbytok vikendu.

kilecko

Slnecnica mas pravdu vcera to bola riadna snehova kalamita.
Ja dnes pracovny den takze uz o 5.00 nalacno pohar vody jablko,hrozienka
desiata cviklovy salat a nastruhany syr
obed udusene strucky na cibulke a z 2 vajicok prazenica na tom
na veceru budem mat cviklovy salat a nastruhany syr
1 liter vody a 0,5 l caju a 0,5 l citronovej vody.

Jaaaaaaj co clovek musi spravit kvoli vianocnemu obzerstvu.VYDRZIM.
DOSCHUDNUTIA

slnecnica

ahojte,
kilečko super, 7. je TOP
Ja som sa dnes ledva dostala z práce a prišla som taká k.o., že som si šla lahnuť a spala pomaly doteraz, takže v noci asi budem myši nahánať:-)
R: kornšpic+párky
O: zeleninový šalát a rybacia fašírka
V: ešte nič :-)

Helus

Ahojte kocky.
Kilecko super citaty.Ja dneska ranahky mandarinky+1 banan,obed velika miska hraskovo zemiakovej polievky,a vecera bola o 17 mrkvovy perkelt so syrom.A voda+kava+ bylinkove caje.

kilecko

Tak ja dnes rano 2dcl vody na lacno,
ranajky,jablko,susene hrozienka
obed,brokolica dusena na cibulke a na tom nastruhany syr
vecera taka ista
1 liter vody a 1 liter caju v priebehu dna.
citaty
1.Pomaly pokrok je stale pokrok.
2.ked mate chut skoncit,spomente si,preco sta zacali.
3.Odo dneska za rok si budete priat,aby ste zacali prave dnes.
4.Este nie som vo svojom cieli.ale som k nemublizsie nez vcera.
5.Vyhovorky nepalia kalorie.
6.Ak ste unaveni z nekonecneho zacinania,prestante sa vzdavat.
7.Starajte sa o svoje telo je to jedine miesto,kde mozete zit.
8.Ak chcete nieco ,co ste nikdy nemali,musite robit nieco ,co ste nikdy nerobili.
9.Potite sa? to je dobre,to len tuk place.
10.Vyberte si medzi tym,co chcete v tento okamih a tym,co chcete zo vsetkeho najviac.

doschudnutia

kilecko

Slnecnica snazim sa.
Ten mrkvovy perkelt ja dusim takto.
Mrkvy tak 0,5kg nevazim to ocistim a najprv si orestujem cibulku do toho dam na kolieska nakrajanu mrkvu posolim,sojovu omacku a drvenu rascu podlejem troskou vody a dusim je to vyborne.Moze ist na to bud 1 varene na tvrdo vajce nastruhat ,alebo 10 az 15dg nastruhat tvrdy syr.Ja som mala a zabudla ,ale chutilo mi to aj tak.

Dnes necvicim necitim sa na to,ale prechadzka bola vcera 2 hodiny a dnes 1 hodinku tak pohyb mam.