Neni to vzajomne, ako dalej?

Príspevok v téme: Neni to vzajomne, ako dalej?
SmutnaDidi

V skratke, sme spolu nieco vyse mesiaca(este sme spolu ani nespali - nechcela som ist do toho hrr) pise prvy, vola ma von, ja mu nepisem moc prva snazim sa posibit nedostupne ale namotala som sa a to dost. Lenze z jeho strany to az tak necitim,,, nieje tam \"TO\"... Prosim poradte co robit, trapim sa kvoli tomu, rozpravat sa s nim o tom nechcem nech si nemysli ze som nejaka stihacka a ze ho chcem uhanat. Len ma boli ze necitim z neho to namotanie a ani svoje city nemozem prejavit naplno, bojim sa ze z jeho strany je to len nejaka kratka zalezitost.

mascha

no vidíš, tak vo vzťahu budeš silnejšia zrejme ty, vo všeobecnosti sa hovorí, že muži ťažšie nesú rozchod, a chyba bude aj v tom, že nevedia hovoriť o pocitoch,emóciách, ženy sa z toho jednoducho vedia vykecať,ak ty už máš zahojené všetky boľačky budeš nápomocná aby sa tak stalo aj jemu, ale ak ešte nemáš zahojené zranenia,tvoje očakávania od neho ťa budú samú zraňovať,alebo môžeš sama zraňovať druhých, tak pozor na to, čím je láska silnejšia, tým aj zraniteľnejšia

SmutnaDidi

Mascha

Aj ja si myslim ze asi v tom to bude..aj on sam povedal ze uz je velmi opatrny. Obaja sme po rozchode, moj vztah bol 3x tak dlhy ako jeho a vidis..ja som ok, on ocividne nie...alebo len niesom ta "prava" prenho z torej by bol hotovy a nebal sa zas namotat a zamilovat..

mascha

ja to vnímam tak,že on rozchod s predošlou nespracoval dostatočne správne,a pretože také partnerské záležitosti t.j. zranenia veľmi bolia, už chce byť opatrný a nechce sa do toho tak vložiť - namotať tak ako ty, nechce sa tak pripútať ako to v ozajstnej láske zvykne bývať

smutnaDidi

Fleur de lis

raz ked sme sa bavili tak som povedala ze co chce ze ved spolu ani niesme a vtedy sa zdul a odpisal tak ironicky ze jasnee ved my sme len taki kamarati nie? Tak z toho som vydedukovala ze asi sme spolu, aj raz mi napisal ze je moj chlap tak ja neviem...priamo som sa ho to ja nikdy nechcela pytat. Ano som silne emotivny typ to je pravda, presla som si dlhym a tazkym vztahom a teraz sa uz velmi bojim a chcem mat uz konecne normalny vztah v ktorom sa budem citit lubena..

Slobodna

ja si uvedomujem ze ma urcite zaujem ved keby nemal jasne, nepisal by mi nevolal by mi atd..lenze on je tiez po rozchode sice uz je to skoro rok a aj ja presne tak isto ale on sa minule vyjadril ze to je velmi zle sa tak velmi zalubit a ze to nerobi dobrotu a aj minule povedal ze on si nemysli ze existuje taky vztah kde obaja vzajomne tak velmi lubia toho druheho..no a po tomto som ja zostala uplne napochybach ci to s nim ma vobec zmysel a ako to on vlastne berie...toci sa okolo neho vela bab, ako ja to neriesim, aj okolo mna sa toci vela chlapov...nevyrabam mu ziarlivostne sceny, len neviem co mam od tohto celeho ocakavat..

Slobodna

Ty necítiš z jeho strany to namotanie? A ako by si si predstavovala akoby sa to prejavovalo? Lebo čo si myslíš, že znamená to, že ti píše ako prvý, volá ťa von? Myslíš, že by to nejaký chlap robil ak by nebol namotaný, nemal záujem?

Fleur-de-lis

a vy spolu randíte alebo chodíte? Teda aspoň pre mňa to nie je to isté. Randenie je pre mňa to, že sa spoznávame a zisťujeme, či chceme byť spolu. Chodenie je keď už sme spolu a do určitej miery máme v tom druhom istotu.
Podľa mňa spolu randíte, keďže aj ty stále čakáš, kým sa ozve. Keď už sú dvaja spolu, tak by sa mala ozvať aj žena :)

Ja na také provokácie a podobne nie som. Ale tak proste ži aj naďalej svoj život, maj aj svoje vlastné aktivity s priateľmi a podobne. Neorientuj sa len na neho a na to, kedy ťa niekam zavolá... Ak sa občas stane, že už budeš mať plán, no tak aspoň nebude mať strach, že si ten typ, čo sa naňho zavesí a zabudne na svoj život... Aj keď niektorým ľuďom toto robí dobre ich egu.
Možno si silne emotívny typ? To nie je zle, len to treba mať pod kontrolou :)
A neboj, nekalkuluj stále... Buď svoje najlepšie ja (o čo sa treba usilovať stále), snaž sa ho spoznať objektívne a úprimne a zvyšok nechaj plynúť tak...

SmutnaDidi

Uz niesom nastrocna, ja som to hranie na nedostupnu myslela tak, ze som proste stara skola a nikdy nebudem ja ta co bude chlapa uhanat a ani mu nedam na prvom alebo druhom ci tretom rande. Potrebujem citit ze ten chlap ma o mna zaujem a snazi sa.
On mi aj povedal ze ocenuje ze som s nim neskocila hned do postele a ze si to vazi. Ja mam ale predsalen stale taky vnutorny pocit ze on to neberie cele tak vazne ako ja..ja viem ze to asi cele asi moc prezivam a riesim ale uz konecne by som chcela mat normalny vztah a ja som sa nanho "namotala"
Aj som rozmyslala ako ho trosku vyprovokivat nech sa viac snazi a nech si nemysli ze ma ma istu ale neviem ci je to dobry napad, pripadne poradte prosim

Fleur-de-lis

DontWorry, samozrejme ide aj o to, čo kto hľadá... Ja osobne by som len bola rada, ak by taký chlap odišiel odo mňa, lebo by mi bolo jasné, že nebol to, čo hľadám a zbytočne by som nemárnila čas. A nemyslím, že je to povrchné "hodnotenie". Koľko chlap počká a ako sa počas toho správa hovorí dosť o jeho charaktere a hodnotách.
Ja som názoru, že hodnoty vo vzťahu musia byť rovnaké/podobné, inak vzťah stroskotá.
Takže ide o to, čo kto hľadá...

DontWorry

Ale k teme - daj tomu len cas :) Vsak ak sa ozyva, vola ta von - co viac pre zaciatok chces? :) Postupne uvidis akym smerom to pojde, cim menej budes z toho nervozna a budes si to uzivat, tym lepsie to bude

DontWorry

Nemam pocit, ze ak zena natahuje sex, ze chlap si ju bude viac vazit. Vela muzov to po chvili prestane bavit...to len zeny maju akesi nepisane pravidlo, ze treba pockat aspon 3 mesiace