Neustále si driapem pokožku hlavy

Príspevok v téme: Neustále si driapem pokožku hlavy
natalka111

mám neustale nutkanie driapať si pokožku na hlave vo vlasoch, ale iba na jednom mieste. Vždy, keď si to miesto podráždim, ide mi odtiaľ nejaká mazivá, lesklá tekutina alebo ako to nazvať a zvláštne je, že pri tom cítim v tej oblasti teplo a aj prsty mám teplé keď si to prestanem driapať. Robím to už dlho neviem s tým prestať. Len ma zaujíma či si tým nemôžem nejako uškodiť a čo je to zač tá teplá mazľavá vec :D ďakujem za odpovede

analyn

poradila som to znamej, pomohlo, vtierala si to par dni, nedavno mi povedala, ze si stale pridava par kvapiek tea tree oleja do vlasovej kozmetiky, je bez problemov. Mozno by pomohol aj obycajny ocot- po umyti trosku vmasirovat do pokozky, je tiez antibakterialny- vona octu sa rychlo vypari.

karolinka122

musis sa to jednoducho odnaucit a prekonat to nutkanie, rozdriapavas si hlavu, robia sa ti chrasty a tie si potom vydriapavas a stale dokola. ak mas lupiny pouzivaj nizoral, lupiny sposobuju bakterie a nizoral ich nici a netvoria sa. myslim, ze je to len blby zlozvyk, ako ohryzanie nechtov, kozicky okolo nechtov , fajcenie a pod. , ty mas zas toto, treba sa to odnaucit a kontrolovat sa par dni, potom si nato ani nepomenies a nebudes to robit

natalka111

karolinka22, na verejnosti to nikdy nerobim, iba doma, takže nikto o tom nevie :)

a teda ísť s tým ku kožnej či nie? šla by som najskôr ku obvodnej, aby ona posúdila či je to na kožnú, ale moja obvodná lekárka má svoj titul doktorky pravdepodobne zacvakaný, pretože o medicíne ona nevie teda naozaj nič...

Brblicek na tvoj trapny komentar sa nebudem vyjadrovať

analyn ok vyskúšam teda, nejako to štípanie vydržím, mne je to štípanie vlastne aj celkom príjemne :D napríklad ked si farbím vlasy tak to tiež štípe ale nevadí mi to :)

analyn

ak mas tea tree olej, jod, alpu, alebo nejaky alkohol, skus si nieco z tohto jemne vtriet do pokozky hlavy, ale pozor, moze ta to stipat, nakolko ju mas rozskriabanu

Brblicek

Jo, uniesli ta mimozemcania a dali ti do hlavy implantat. Si daj spravit rengen a ked tam nieco je chod za Dr. Roger K. Leir, on ti to vyberie

karolinka122

nepotrebujes ist koznej, problem mas psychicky, jednoducho s tym prestan lebo vyzeras ako opica, co ma blchy, mala som kolegynu, co toto stale robila vkuse a smiali sa jej za chrbtom vsetci.

Majli

Milá natalka,,zajdi ku kožnej lekarke,,,je potrebné aby si na to použivala masť,moze to byť začinajuci kožny problem,,zajdi hned zavčasu... pomoze ti to..