Vyzva

agina

Tak ja vyskusam oddelenu stravu, zacnem hned od zajtra, potrebujem schudnut tak 4-5kg, samozrejme bez jo-jo efektu.

trinity

Alice, ja som mala viac:/ nejako sa podarilo zhodit, ale zas zacina stupat, asi stresy zo skoly, tak som sa rozhodla popracovat na svojej voli...tiez by sa mi pacilo tych 56-57:)) tolko som mala pri svojej vyske a bolo to akurat...ach, kde su tie casy...no dnes na ranajky dve jablka a spravila som par brusakov,a inych cvikov, len tak light, lebo nebol cas, vecer uz bude, pojdem do posilky:) drzkam vam palceky, pekny den

betty22

no prvy den mi to ide stale najlahsie.
dnes som sa sla na hodinku pokorculovat a jedla som to na co som mala chut ale v mensich davkach.a da sa to v pohode zvladat.
toto je prvykrat co som sa naozaj rozhodla chudnut tak dufam ze sa mi to podari.dalsie 2 dni planujem ocistu a budem jest iba ovocie a zeleninu.a zajtra idem do posilky.ako ste na to ostatne?

alic

Trinity pocuvaj Ty mas taku zhruba vahu ako ja pred letom uz po 2 roky,ale ja to vzdy akosi potom dam dole,len teraz akosi vystupila ,na viac ako inokedy.Ja chcem tych 57,56.Tak som zvedava ,ktorej sa to podari?A co si dnes pre seba spravila,Betty22,ako sa Ti vodi?Dufam ,ze sa mate velmi dobre.

marissa123

no baby ja sa pridam lebo ja sa len prezieram a uz chcem s tym skoncit...a myslim ze trocha obmedzit jedlo mi nezaskodi...ked cete mozme si pisat aj cez icq 410-719-985

trinity

Ahoj babenky, normalne ste ma motivovali,lebo uz mesiac sa snazim schudnut,ale cez vikend (ked nie som na intraku) to vzdy pokazim...a tak to ide dokola, vaha taka ista, nejde to dole...Takze 3 tyzdne sa pokusim nezlyhat. Ja meriam 171cm, vazim 61-62 kg a rada by som dala za tie 3 tyzdne dole aspon 3 kila...pod 60 sa mi nedari dostat. No hlavne mi ide o spevnenie,aj ked nepojdu kila, aspon spevnenim nech idu centimetre:))

betty22

este pred rokom ked som mala povodnu vahu som nemala problem zjest hocico.mohla som sa aj prepchat a nepribrala som ani gram.ale zrazu prisiel ten cas ked som zjedla aj velmi malo priberala som.a 5 kil bolo na mne nalepenych.

alic

A este, ked chodis spat tak neskoro o 1- 2 hej vies ze Ti vtedy viac chuti jest?Na druhy den.Treba spat,dat si dostatok spanku,potom clovek citi, kedy ma dost,ak sa naje.Ked som sa dlho ucievala,vobec som nemala kontrolu,kedy dost,mala som potrebu viac zjest,nastastie som mala ovela nizsiu vahu,takze to nevadilo.Ani u mna nie je zvyk ist tak neskoro spat,takze sup do postele a uvidis tie rozdiely.Ved toto urcite poznas,to je stary trik.Takto schudnes bez vacsich problemov.

nikuska00035

ahoj,takze ja som prave dnes zacala s chudnutim....tiez vzdy potrebujem sa nejako rozhybat....uz som raz schudla no nabrala som to spat viem ze to zasa dokazem a teraz sa pokusam chudnut znova uz sa odhodlavam tri mesiace no dnes som to konecne rozbehla

alic

Hlavne sa nestresuj,ved sa mas predsa rada,nebudes si uz kazit dnes den ,ze si na noc nieco zle das.Ako budes potom spat.Zajtra sa ozvi ,ako sa Ti dari.A nezabudni trosku cvicenia pre dobru naladu.Mne to vzdy pomaha.A urcite to stihneme.Ved leto je tu,ale 3 tyzdne zas nie je malo.Ze?