Akne nie a nie sa ho zbavit uz 5 rokov

Príspevok v téme: Akne nie a nie sa ho zbavit uz 5 rokov
PKM

Caute co by ste poradili mam uz 5 rokov akne, vyskusal som XY masticiek vodiciek od koznej , aj som vymenil koznu a stale to iste nieje moje akne vraj take aby som bral drasticke lieky, je pravda mam na tvary cca. 5 vyrazok pravidelne, stara sa zahoji a nova je na svete inde...Ked ju nevytlacim tak je tam kludne aj 3 tyzdne, az kym si ju bud neprepichnem alebo nevytlacim , potom samozrejme flak velky cerveny, ked ju tam necham tak vyrazka casom splaskne, ale flak ostane tak isto...

Mal som uz , Skinoren , Zynerit, DalacinT , Aknemycin Plus , tekuty puder, , rozne namiesane vodicky ktore vysusuju...

Aj ked pomozu, ale novym vyrazkam nezabrania vyjst, cize kolobeh dookola...lieky mi nechce predpisat , uz som vyskusal dve kozne na okoli...tak neviem ci mam ist az kam ...mozno akne nemam hrozne podla doktorky, ale neznesiem ked mam na tvary zapalene vyrazky ktore biju do oci, a hlavne vonku v zime, to svieti ako cert...aj ked ich je len par...proste chcem docielit hocijako aby som nemal vyrazky, to asi kazdy...myslim aj tak ze by mi nevadilo brat hnusne lieky....

Nefajcim nepijem , stravujem sa normalne, poznam co piju a fajcia stale a akne ziadne..

ewelin2828

Fleur-de-lis no ale čo mám jesť potom....keď nemôžem mliečne výrobky, cukor, ani obilniny....akože oukej bez cukru a mliečnych výrobkov by to šlo...ale ja milujem chleba, rožky proste všetko pečivo....veď by som umrela od hladu :(

PKM

Takze takto vyzeram "po zahojenych" vyrazkach...ktore som nevytlacal nasilu, vytlacal som ich len ked bola biela hlavicka a silou takou ze som ani necitil ze nieco stlacam..

Potierane Erufloidom, a potom Dalacin T , a Diiferine, Gafrova mast v trvani asi 2 tyzdne...

Na odmastnenie pleti Effaclar.

PKM

No ano , len kozna vzdy a dobre dobre, celkom dobre to mas tu tvar, ale to ze tam mam 5 flakov to berie ako nic, a da zasa nato masticku, by ma zaujimalo kolko tych masticiek je este na vyber...a kym zmiznu flaky tak sa vyhodi dalsie 3-5 vyrazok...ked si to zoberem nieje to vela...ale na vzhlad staci aj to.... ked vidim na ludoch a hlavne aj mladych ze nemaju ale ze ani naznak a este aj uplne inu plet, ziadne upchate pory a pod. aj ked tiez na to pouzivam rozne pripravky Garnier napr.

A akne ked lieci z vonka tak si myslim ze sa nikdy nevylieci , ako ked sa zacne liecit alebo potlacat chemiou...lenze ako keby boli vsetky kozne proti chemii...ano niekoho trapy cela tvar obsipana ale mna trapy aj 5 vyrazok lebo mi to na tvary svieti....

kikarika1

PKM

tak potom je už načase, aby si s tým niečo začal robiť, nie?

snáď si nemyslíš, že tento problém zmizne sám od seba v priebehu jednej noci....a že keď sa nebudeš o pleť už starať, tak ju budeš mať peknú a zdravú....veď predsa aj zuby si treba umývať každý deň, aby boli krásne biele a hlavne čo najdlhšie zdravé..

PKM

nuz len ja sa nechcem spolahnut nato ci sa mi nieco vyhodi na tvary alebo nie. chcem ist s kludom soat a rano sa zobudit bez pomyslenia na vyrazku ci sa mi soravila alebo nie

kikarika1

PKM

tak sa zver do rúk dobrej kozmetičke a prelieči ti tvár ozonizérom (je to nepríjemné), ale dá sa to 5 minút vydržať...mne moja kozmetička vravela, že jedna klientka mala veľmi zapálené a hnisavé vyrážky na brade, tak chodila raz do týždňa len na preliečenie ozonizérom a pekne sa jej brada zahojila..

hlavne si ich nepuč doma prstami, pretože jedna vyrážka sa ti bude hojiť mesiace a k nej pribudnú dookola ďalšie

a na ukľudnenie hormónov a následné zlepšenie stavu pleti, je vraj dobrá pravidelná kefo-vačka :D :D

PKM

ano hormony len u chlapov antika neexistuje cize len tie hnusne lieky a ine nic..preto aj ked nemam strasne akne flakatu tvar od jebakov aj ked ivh budem mat len par nechcem...a antiku bere kazda druha zena podla mna takze tam sa to da lahsie riesit ako u chalanov

aknédievča

hormony kamoš to su všetko hormony, neviem ci ti to povedat ale ani to roocutane ci aknenormin nemas istotu že uz nikdy nebudeš mat akne, ja mam akne od 15tich a tiež uz mam 23 som žena. brala som aknenormin co je ako roocutae a to mi vyliecilo akne nemala som žiadne na 2 roky ale proste už ho mam zas !!! aj ked nie take otrasne ale mam ho na ksichte na pleciach a trošku na hrudi a už eviem co stym jedine riešienie poslednej je nejaka ANTIKONCEPCIA pre mna ako ženu. co mi kožá povedala že mi druhy krat nemoze dat rooccutan lebo už ho nemam tak drasticke ako vtedy. a ja by som to chcela lebo vdaka tomuto nemam ziadne sebavedomie, takže viem co to je preživať to. su to Hormony...

PKM

Takze vyrazky co sa mi pravili uz vyse tyzdna potieram Erufluidom potom si dam ten Differine gel a ked zaschne tak gafrova mast no vyrazky sa mi spravili take ze zmensili ale uz bolo vidno ze su naliate hnisom a aj taka cierna bodka v tom , tak som jemne ale jemne skusil vytlacit prasklo to , ale tlacil som takou silou ze som to ani necitil a hned praskly , no ale flak mi tam ostal po tom tak som zvedavy ci sa mi to nezapali este viacej , predsa ono tie vyrazky by praskli tak ci tak niekedy ak by navreli ako mne , stalo sa mi aj pocas umyvania tvare len ze praskla a tak isto ostal flak , co proti tomu ? Asi nic ze...len to zabranit vyrazkam aby sa robili dalsie ...co je tazke...

PKM

No hej , ale tak ako to zistim ze z coho ? Z tropickych ovoci to nieje urcite a z toho by boli ine asi vyrazky, ako zapalene akne ci sa mylim ?

Napr. jedneho razu som si myslel ze som sa vyhadzal z oliv..., no asi to z nich nebolo kedze som ich jedol aj inokedy a vtedy nist... ked pocitam aj tyzdnovu lehotu...