Právo na doktora

5.5 elsa

ssss000 choď do neštátnej kliniky ja chodím len do neštátnych kliník a k tej štátnej spodine by som už nikdy nešla jedine v núdzovom prípade na pohotovosť inak určite nie!!!! vyber si podľa svojej zdravotnej
poisťovne

ssss00

chcem tak vela?iba normalneho psychologa?ktory ludia maju bezne a liecia sa,chcem len pomoc ,nieje to vazne aby som isla na pohotovost,ale chcem sa liecit z fobii a uskoti,nic viac..

vreteno

Právo máš na rajónneho psychiatra, alebo si nejakého zaplať súkromne. A ak je to smrteľne vážne, choď na psychiatrickú pohotovosť.

sss00

to snad nieje mozne,volala som dalsim a tiez ma nezoberu,to ma clovek zblazniet?mam pravo na liecbu,ja to nechapem..fakt.A psycholog ma ma odporucit k psychiatrovy nie?lebo hladam a nikto ma nechce zobrat,treba doporucenie od neho k psychichiatrovy,nie??

ssss00

Bola som osobne u psychiatra a ten ma odmietol,s tym ze som mala pred 3 rokmi psychiatra svojho, ze si mam ku nemu ist.Tak ja uz neviem.Je to divne.Aby som nenasla ani jedneho..sak ked ludia potrebuju pomoc tak co maju robit?zblaznit sa doma?

Maoam

je to tak, ze psychiatri maju strasne vela pacientov, odmietnu novych casto prave preto, ze maju plnu kapacitu a na urgenty su psychiatricke kliniky a prijem - je to aj o stasti, niekedy pomoze, ked zavola kvoli terminu iny lekar...

ono sa tomu netreba divit, netyka sa to iba psychiatrov a psychologov, ktori su cim dalej, tym plnsi co sa stavov tyka, na odbornikov aj z inych lek. odvetvi sa caka velmi dlho, za hranicami je bezne cakat na termin u reumatologa aj 9-12 mesiacov ;D