Wobenzyn - kedy zacal ucinkovat

Príspevok v téme: Wobenzyn - kedy zacal ucinkovat
redka

Takze kupila som si wobenzym nakolmo lieky cipky maste zabrali tak na mesiac a zasa to.iste dookola uz 2 roky!!
Jedina.moja.mozno zachrana je wobenzym. Tak sa chcem spytat kedy vam zacal ucibkovat a prestali konecne tie.sproste mykozy?? Ja uz skm z toho zufala. Pisem ako debil ale pisem cez.mobil.
A este jedna otazka baby ako sye hltali tie tabletky lebo ja.mam s tym.problem nakolko.ma pri.nich napina a velax to ani.neviem zhltnut :-D

redka

Prosim ta nepouzivaj tento nick... Ten tu pouzivam uz dlhy cas ja a mam tri ip adresy na ktorych ho pouzivam... Nick je odvodeny od mojho nicku ktory tu mam registrovany - redbatica... Nick redka pouzivam ked sa mi nechce prihlasovat... Prosim respektuj to a vymysli si ine meno... Dakujem!

Inac k teme... Ja som si kupila namiesto wobenzymu radsej Pancreatin od Solgaru...netreba hltat tolko tabliet, je silnejsi... Citim celkovo akoby viac energie, akoby cistejsiu hlavu mam, lepsie vylucovanie...

SMonika

Ja som ich musela prestať brať, lebo som mala po nich tráviace problémy.
Prehĺtajú sa celé a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny 2 hodiny po jedle a aspoň pol hodinu pred jedlom.