Hanbi sa za mna?

Príspevok v téme: Hanbi sa za mna?
Vlastasta

Poznam sa s jednym chalanom uz takych pat mesiacov. Zo zaciatku sme boli kamarati a teraz mam pocit ze sme nieco viac postupne. Aspon ja si to myslim. Ak sme niekde v interieri tak sa v pohode bavi, tuli sa ku mne, pozera mi dlho do oci, dotyka sa ma, smeje, zabava, vsetko to vyzera tak ze chce nieco viac a skusa. Ja mi to opatujem ale.... ale problem je ten ze vsetko sa to zmeni ako svihnutim prutika ak ideme niekam spolu von. Zacne si drzat odstup, vzdiali sa aj dva metre odomna, uteka do predu, pozera niekam inam, ani sa ma nedotkne uplne ako by som mu bola cudzia. Preco? Preco zrazu ta zmena? Mam pocit ze sa za mna hanbi alebo boji sa priznat ze je nieco medzi nami postupne viac? Hanbi sa za mna pred inymi? Preco ta zmena? Neviem nacom som. Neviem co si mysliet o tom vsetkom. Stale je to len o tom spoznavani a nic viac. Alebo si to len nahovaram?
Ako by ste to vy chapali? Dakujem

múdra

muži nevedia čo chcú a to je ich hlavnú problém. Sú strašne nerozhodní a preto hrajú na viac strán. Mne všetci muži pripadajú ako schizofrenici. Jeden deň svieti slnko a druhý deň je hustá hmla. Nerozhodní mamičkiní synačikovia :D

Sokky

Je to chudák a líže ti päty hlavu hore.
Nedepkuj, venuj sa kamarátom, choď cvičiť alebo podobne. Nooo Silvester to si daj pozor môj otec vždy vravel pi iba keď si štastný nikdy keď ti je zle a máš depresie. Všetko bude fajn nić nemáš zničená. Na svete je miliarda chlapov.

zuzi74

Takze ziadna byvala frajerka, ale terajsia:-(
Vlastasta, viem, ze to bola urcite rana pre teba, ale hovor si stale dookola ako mozes byt rada, ze si sa takeho truhlika, co si zahrava so zenskymi citmi zbavila. Hlavu hore, raz sa snad najde lepsi chlap pre teba.

Maoam

je mi to luto, ale tak uz aspon vies, na com si...blba skusenost, ale potrebna do buducna, aspon uz toto a podobne sa ti druhykrat nestane, lebo to rozpoznas

vsetko dobre ti prajem, nech si najdes solidneho chlapa

Vlastasta

Dakujem vam za nazory. Uz aj tak je to jedno. Videla som ho dvakrat s nejakou a drzali sa za ruky. Takze ma frajerku ako vidim a ani mi o tom nepovedal. Hlavna vec ze ku mne sa spraval ako by si chcel nieco zacat. Nerozumiem oco mu teda slo. Preco to divadlo. Uz aj tak je to pase :( Mam vianoce na ho**o a silvester tiez. Len depkujem :(

5.5 elsa

Vlastata máš dosť rokov aby si to pochopila, že mu ide o zábavu,ale len v prípade keď vás nikto iný nevidí, nemá tam žiadnych svedkov v tej miestnosti,možno má frajerku, a ak nie tak mu ide čisto o flirt,tak sa ho opýtaj prečo sa na verejnosti tak správa,či niekoho má? ak ti vôbec odpovie,na zábavu, vnútri sa s tebou zabáva a vonku ťa nepozná, takže o čom ?opýtaj sa ho a budeš na istom až ti povie pravdu,to je môj osobný názor že ťa má len na zábavu-flirt,takú bútľavú vŕbu poprípade,prepáč za otvorenosť,ale hanbiť sa určite nehanbí skôr naopak....