Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mat tehlicky na bruchu?

Lejka Lea

ahojte,mám 13 rokov 161 výška a mám 51kg som dievča....chcela by som sa opýtať kolko brušákov za deň treba spraviť aby som mala tehličky a vypracovanu postavu poradte!!

dixit

Mia, to je možné :DD ale chcela som ho predsa len skúsiť trochu namotivovať, nech to neberie tak povrchne, že hlavne mať tehličky a nič iné ma nezaujíma :)

Mia_553

Dixit- ja si myslím ze mu nejde o celkovo pružne, silne, vyšportované telo ale skôr o to aby keď zdvihne tričko baby odpadavali :D moji spolužiaci robia preeesne to iste :))

dixit

no keď má pri výške 185 cm 67 kg (a vek 14 rokov) tak asi pivné brucho mať chalan nebude :D

moja rada je: nezameriavaj sa na tehličky, to je len jedna vec z mnohých, čo sa týka estetiky, ale hlavne športovej výkonnosti. lepšie je zamerať sa na zvyšovanie výkonnosti, skrátka športovať, trénovať celé telo, a tie tehličky plus celkovo vyšportovanú postavu budeš mať ako bonus. o tej knihe Telo ako posilňovňa, čo ti radí Mia, som počula veľa chvály, hoci sama som sa k nej zatiaľ nedostala, ale mala by to byť dobrá voľba :) alebo skús, či by ťa nebavilo cvičiť podľa nejakých videí - nemyslím teraz nejaký aerobik pre ženy :D ale napr. insanity je vynikajúce, to som cvičila cez leto a bola to zaberačka, ale výsledky ozaj skvelé. a netreba na to žiadne činky, max. karimatku, nech trochu odpruží skoky, ktorých je tam veľa...

www.youtube.com

Mia_ 553

Asi 6 mesiacov ale on robí aj kardio( každý deň futbal) a potom ta strava.. Ake z pivneho brucha sa hned zehlicky nestanu

doubledog

brusaky nie su nijaky super cvik, je viacero lepsich cvikov na brucho.

ale tehlicky najprv potrebujes odokryt, pretoze byvaju pokryte podkoznym tukom.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mat tehlicky na bruchu? - Fórum - ZDRAVIE.sk