Zabuda alebo nechce?

Príspevok v téme: Zabuda alebo nechce?
pink000

Ahojte poprosila by som o radu.....je normalne ak sa mi priatel cez den neozve ked je v praci 12 hod?maximalne sa mi ozve tak cez obed aj to ja mu niekedyx zavolam...nezaujima ho co robim kde som?vrajže zabudol to je stale jeho vyhovorka alebo že nema čas a že naco si tolko pisat ked si možme zavolat vecer,chodime spolu 2 roky a presdkakali už vsetko asi ale istali sme to......podla mna ak clovek niekoho lubi tak by ho malo zaujimat aspon poslat 3 sms ze aky ma den a co asi tak možem robit?

Žužova

Inak dosť podobná téma tu už bola.. a tiež ju v minulosti samizdá podviedol.. potom ho jej známi vídavali tu a tam na obedoch s koleginami a taaaak..a na sms pre frajerku si čas nikdy nenašiel :))))

Žužova

neviem je to divné že ako telefonista nemá čas sa ti ozvať.. asi sa o teba naozja priliš nezaujíma .. ja mam tiež frajera viac ako 3 roky a tiež tahá 12stky ale pravidelne každý den mi napíše a nie raz ale vždy ked má čas... normálne komunikujeme ,ten čas na to je vždy,i ked len na jednu dve vety ale kto chce si čas nájde.. ( a nevyžadujem to od neho samozrejme,robí to dobrovolne tak ako aj ja) .. Takže podla mna ten tvoj ťa má tak trošku na háku.. alebo si možno až moc stíhačka tak si ho omrzela. na druhej strane už ťa raz podviedol takže sa ti nečudujem ak si viac obozretná a podozrievavá..je to ťažká situácia ,možno k sebe nakoniec ani nepatríte a to zistíte ale časom.

annamaria123

Dôležité je, čo ti šepká tvoje srdce a zvlášť po tom, čo ti vyviedol. Odpustiť neveru a ísť ďalej chce veľké srdce a ty ho zjavne máš. Tvoj ženský inštinkt ti vraví správne - mal by sa ti ozvať. Jasné, že nie každú chvíľu, to by bolo prehnané a asi trochu choré, ale ja to vnímam podobne ako ty. A ešte keď má prácu akú má. Mojej sestre sa manžel (po 19 rokoch!) hocikedy ozve, keď má trošku čas, niekedy je to 2x za týždeň, niekedy každý deň chvíľku, čo robí, ako ide práca, kým bola na materskej, tak tiež občas zavolal, čo decká a tak...Mne priateľ tiež napíše aspoň párkrát, podľa času, že mu chýbam, že sa teší na večer...Určite to nie je furt dookola ako obohratá platňa, ale je to milé, pozorné a o tomto, vážení, sú vzťahy, aj po rokoch, keď ľudia spolu zostárnu, mali by si prejavovať úctu a že na seba myslie. Je to krásne.Keď sa dvaja ľúbia, malo by to tak byť.
A ako sa správa, keď má voľno?? Resp. keď ste spolu?
TO MUSÍŠ SAMA CÍTIŤ, ŽE JE NIEČO INAK AKO MÁ.

swlkfjds

a dokazovat si doveru smskami?? aby si nestiahol nejaku appku s predpripravenymi textami ktora ti to bude odosielat automaticky..:D

swlkfjds

pinky ty sa radsej spamataj kym mu tym nezacnes fakt liezt na nervy a neda ti kopacky.. ako tu uz ktosi pisal mohla by si si najst aj ty nejaku pracu lebo asi len sedis doma so svojimi myslienkami a uz ti to lezie na mozog

pink000

sKUTOCNY PROBLEM??? na zaciatku ma podviedol vraj este nevedel co chce,prisla som mu nato asi po roku ktory bol nadherny,,,odvtedy akoby som nedokazala mu verit,verim mu a ani si nemyslim žeby nieco robil zle,,,,len si myslim že ked už nieco sa taketo stalo z jeho strany a ja som mu odpustila a je tomu už rok tak ja na jeho mieste by som dokazovala kazdy den ako si ho vazim a že to co sa stalo je minulost.....spociatku sa takto spraval 100 sms na den ako mu chybam a teraz nic....asi koli tomu mi to takto chyba,už sa som sa s nim aj o tom bavila vraj zabudol sa mi ozvat....

doubledog

ako muz ta mozem uistit, ze sa mylis.
ale kedze si zjavne dost nechapava, tvoje poucenie bude dost bolestive a dost si poplaces.
ale raz to snad pochopis.