Kyslosť a zápach z úst

Príspevok v téme: Kyslosť a zápach z úst
Peter-vx

Ahojte, predtym ako navstivim gastro (som objednany az za dva mesiace) by som sa rad poradil tu.
Trapi ma kazde rano zapach z ust a kysla pachut. To iste ked sa najem, niekedy aj bolest zaludka. Sposobuje to aj zmeny hlasu co ma trapi a obmedzuje asi najviac. Vysadil som kavu, snazim sa stravovat zdravo, nejest koreniste a tazke jedla, pecivo, sladkosti, jem skor ovocie, no nic nepomaha...

Peter-vx

Zub je osetreny, vyslo ma to na cca 200€, nerad by som ho teraz trhal :) Co mam povedat zubarke ked tam pojdem najblizsie? Ze co mi ma vysetrit?

Galapagos

A čo sa týka bolesti žalúdka ty s tým žuvanìm a papanim prehĺtaš baktérie a to ti potom ostáva v žalúdku a preto tie bolesti neskôr sa ti z toho môže aj Gastritis vytvoriť

Galapagos

aj mŕtvy zub môže spôsobovať silné bolesti a vážne zdravotné problémy. nenapísal si, či je ten zub ošetrený koreňovou výplňou alebo nie. Mal by si zájsť za zubarom a v prípade potreby si nechať nanovo ošetriť koreňové kanáliky zuba. Ak sa napr. následkom nádchy spomalí alebo zastaví odchod hlienov z prínosovej dutiny, na jej slizniciach sa začnú množiť vírusy alebo baktérie, sliznice zareagujú zápalom.
Môže sa tiež stať, že zubný nerv začne odumierať sám, postupne a bez toho, aby sme o tom vedeli. Vo vnútri zubu však zatiaľ kraľuje infekcia a zápal, ktorý sa stáva chronickým. Následky ti môžu spôsobiť nočnú moru - prejavia sa ako bolesti kĺbov, dokonca zápal srdcového svalu, môžu skomplikovať stav napríklad po transplantácii alebo spôsobiť ďalšie nové ochorenia. Aj mŕtve zuby preto treba mať pod kontrolou a nepodceňovať ich.

Peter-vx

Ja vsak citim ze ta pachut a zapach idu z hrdla. zuby si cistim pravidelne spravnym sposobom, pouzivam kefky curaprox + pouzivam zubnu nit. Mam jeden mrtvy zub, ale neviem ci to moze sposobovat problemy.

Peter-vx

To robim. Nechavam si postupne vymienat plomby za biele a zaroven mi zubarka skontroluje aj zuby. Ma moj problem nieco spolocne so zubami?

Najčítanejšie články