Dlhotrvajuci suchy kasel, palenie na hrudi, závrate

Príspevok v téme: Dlhotrvajuci suchy kasel, palenie na hrudi, závrate
martin_TSC

Pekny vecer,
Ziadam o radu, kazdeho kto by mohol mat rovnake problemy, ci uz aktualne alebo v minulosti.
Zacalo to cca 20.11.2014 ked som povypiti studeneho napoja zacal mat bolesti hrdla.na druhy den sa k tomu pridruzili klasicke prejavy prechladnutia, teda bolest hlavy, unava, pokasliavanie a smrkanie. U mna bezny prejav prechladnutia ktory som riesil domacou liecbou, vitaminy lipovy caj zazvor a popri tom som chodil do prace aj napirek tomu ze situacia si vyzadovala postel..zvysenu teplotu som nemal..
Vsetky priznaky do tyzdna uplne vymyzli a citil som sa dobre az na ten neskutocny suchy kasel, ktory nie a nie prestat. V noci som sa zobudzal a bolo mi az na zvracanie z toho ako som kaslal..tak som si v lekarni kupil liek STOPEX, ktory zabral a nocny dusivy kasel pominul, prisom pocas dna som este obcas pokasilaval. tato faza zbavovania sa akychokolvek prejavov ochorenia trvala dva tyzdne..po dvoch tyzdnoch choroby som bez akejkolvek rekonvalescencie opat sportoval naplno dva tyzdne, co sa prejavilo cca 20.12.2014 reakciou.
v ten den som pocitoval od rana palenie na hrudia opat sa mi vratil kasel..bol som na nohach od 5rana tak som to bral ako unavu z dlhodobeho skoreho vstavania a nevyspatosti..lenze na vecersa toto palenie na hrudi zosilnelozacali mi zavrate, tocila sa hlava bolo na zvracanie a zacala sa mi stmievat pred ocami..
Na pohotovosti kde som bol mi pichli nieco na ukludnienie lebo mi silno bilo srdce spravili mi sono srdca skontrolovali aj oblast brucha, spravili EKG( opakovane po asi 1,5hod), rtg pluc, zakladne krvne testyskotrolovali hladinu cukru..z internej pohotovosti ma poslali na plucnu pohotovost kde mi viacmenej nic nepovedali len ma poslali domov ze to bolochvilkove zlyhanie. Dva dni som stravil v posteli ale potom som musel ist do prace a tu sa mi tento stav zopakoval.
Vtedy to uz lekar nepripisoval chvilkovemu zlyhaniu tela.. Spravil isa mi vsetky mozne odbery. Bol som u dvoch roznych neurologov, na plucnom al elen na spirometrii, na usnonosno krcnom, robili mi aj sono stitnej zlazy aj dobery an rpoblemy so stit. zlazou..proste lekar srúavil vsetky mozne testy co sa dali a jediny vec bola ze mi objavili nejake atipicke mykoplazmy. nasadili mi dvojtyzdnovu liecbu antibiotikami, ktora samozrejme nic neurobila. Stale sa citim velmi zle, zavrate pretrvavaju, palenie na hrudi nie je sice celodenne obcas sa objavi spolu s pciahnim na hrudi..v roznych castiach hrudnika..nie len na jednom mieste.k tomu uz uz viac ako dva tyzdne mi sumelo v pravom uchu, to prerastlo do piskania a sumiet zacalo aj vlavom uchu. prechadzamsa tak na hodinku denne na cerstvom vzduchu co mi vobec nerobi problemy..ale ekd idem obcas do schodov tak na konci schodov fucim ako lokomotiva. zacen sa mi dost tocit hlava. a pritom som sporotvecs dobrou kondiciou. som z tothoto stavu vazne zufaly, coho prejavom je aj to, ze sa s prosbou obraciam na internetove forum.
Snazil som sa pdoat co najviac informacii, ak ste neikto mali podobne problemy alebo mate znameho co taketo neico prekonal prosim o pomocnu ruku
dakujem kazdemu kto prejavi zaujem aspon precitanim si tohto clanku

dzyndzo

ahojte, uz 5 mesiac to iste.... zaciatok - to iste, nocny kasel, ziadne horucky... priebeh - podobny... teraz sa k bolesti na hrudniku pridali bolest vystrelujuca do ramena, tupa bolest na vrchu hlavy, opuchy hrdla, tazkosti s prehltanim, stekajuce hlieny do hrdla, slabost v nohach, castejsie mravcenie, bolesti roznych svalov, hlavne na rukach.... bolesti v oblasti krizov.... proste hrůza.... ako ste od vtedy pokrocili vy???

Linda12

Mám to same zhruba 3 tyždne nevladzem som unavená chodím v prací a mam pocit že odpadnem pocit oťažeju mi nohy a bolesť v zadnej časti hlava krk a zťažene dychanie fakt už neviem čo to može byť z vyšetrení čo mi robili zatial všetko čiste ak už niekto vie o by to mohlo byť poprosím o radu ďakujem

DANO777

NA REGENERACIU DYCHACICH CIEST, RAKOVINU, REGENERACIU MOZGU, CHOLESTEROL, TLAK, CUKOR, KRVNY OBEH A OBRAZ, OSTEOPOROZU + VELA INYCH DIAGNOZ AJ RAKOVINU, VELMI RYCHLE A UCINNE ZABERA CISTA STAVA Z GOJI,(KUSTOVNICA CINSKA) OBSAHUJE 50X VIAC VITAMINOV AKO POMARANC A 80X VIAC ANTIOXIDANTOV. MNE KLESOL TLAK V PRIEBEHU MESIACA ZO 118/183 NA 85/125 A TO MAM 120KG A BEZNE PIJEM 2-3 SILNE PRESO KAVY. MOZTE SI JU OBJEDNAT NA STRANKE HIMALYO.CZ A ZO ZLAVOVYM KODOM C. 3261 KTORY TREBA ZADAT PRI REGISTRACII, ZISKATE PERMANENTNU ZLAVU 50KC NA KAZDU FLASU A 20KC NA KAZDY BALICEK SUSENEHO, ALE DOBRE LIECIVE UCINKY MA STAVA. SUSENE MA OVELA MENEJ VYZIVOVYCH HODNOT. DENNA DAVKA JE LEN 25ML, FLASA JE NA MESIAC. V PRIPADE, ZE POTREBUJETE PORADIT, TAK KLUDNE ZAVOLAJTE. 0903460303.

PRI AKOMKOLVEK TYPE RAKOVINY JE DAVKOVANIE 3X 50ML, RANO NA LACNO A POTOM VZDY ASPON POL HODINY PRED JEDLOM, ABY SA VSETKY LATKY DOKONALE VSTREBALI A UCINKOVALI.

Otto

poprosim o informaciu ci sa podarilo nieco zistit, alebo ak to preslo, co ti pomohlo ? mam tie iste príznaky a trvaju 6 tyzdnov.

RNG

Aby som nezabudol, mnohe infekcie sda zvyknu maskovat a na to, aby sa dali vobec napadnut ich treba najprv odmaskovat, na co sluzi NAC(2 x 600 az 1200 mg) a serrapeptaza(3 x 120 000 IU).

RNG

Na mykoplazmy rozneho druhu pomaha brat dlhodobo extrakt z olivovych listov, (3 x 300 mg oleuropeinu) a kvapky vytazkov pod menom Samento, Coumanda a Banderol, 2 x 15 kvapiek z kazdeho

daniuska

mam cosi podobne, aj ked nie az tak vazne, kasel uz 4 mesiace popri tom neustale zahlieneny nos a dutiny, aj ked vyter nepotvrdil ziadnu bakterialnu infekciu...Na internete som si o tom vela citala a nasla som tam clanok o tom, ze vo vzduchu je vela skodlivin , alergenov a castic usadzujucich na sliznici nosa pri dychani, ktore sposobuju vlastne ten drazdivy kasel ako ti hlieny z nosa stekaju do priedusiek . Odporucali tam niekolkokrat denne si spravit vyplach nosa slanou vodou. skusila som to a bola som sokovana, lebo uz po prvom vyplachu mi kasel olavil skoro na polovicu, prestalo ma tak strasne dusit. Akonahle som po dvoch dnoch prestala vyplach robit/z lenivosti/, zacalo to zas , zas vyplach, zach klud...akoze za skusku nic nedas, ale naozaj Boh vie co dychame naozaj a co sa nam v tele usadza a zacina to nosom, kde mame jemne ochlopenie, ktore zachytava vsetky neziaduce ciastocky z ovzdusia vratane alergenov. Okrem toho skus zacat uzivat nejaky liek proti alergii, xzal, alerid, alebo len nieco volnopredajne, c sa ti stav ciastocne neupravi...