Za čo ma to vymenil?

Príspevok v téme: Za čo ma to vymenil?
sladkycukrik

som po rozchode, neokmunikujeme spolu,odisla som od neho ja,lebo sa spraval jak despota, napriek tomu som dufala, ze sa zmeni, ospravedlni, vráti :-( nespravil nic.Vcera som ho videla s inou, ale skoro som odpadla, ked som to zbadala. To dievca bola jedna velka katastrofa. Vyzerala hrozne,skarede dievca, oblecena bola jak posledný šupák,vlasy otrasne, spravala sa jak totalna krava, mlade dievca ako keby žiačka zo zakladnej školy. On fesak,velmi mudry, vysoký post. Ja si myslim o sebe, že tiež po kanaloch chodit nemusim,že sme si celkom sadli aj fyzicky aj sme si mali co povedat ohladom prace a vsetkeho ineho. Ale toto co som zbadala vedla neho.Som nevedela ci sa mam smiat ci plakat. Bolo by mi to mozno jedno, keby som k nemu stale nieco necitila. I ked viem,ze ten vztah nikam neviedol, napriek tomu som ho mala rada,ale myslela som si, ze si ozaj najde aspon seberovnu,ale to ci si on nasiel to som bola v soku. Ze za co ma to vymenil???Viem je to jeho vec,ale toto som nepochopila kde toto dievca zobral.Normalne mam v sebe taku zlost, nechapem preco ma to tak zobralo.Riesim asi kravinu,ale nemozem za to ako ma to vytáča.

Maoam

neviem no, ked baby opustili chalanov, tak väcsina sa vyjadrovala o ich nastupcoch rovnako 'nelichotivo', takze to ani nie je o pohlavi, skor o zranenom egu a nizkej sebaucte (v niektorych pripadoch, väcsinou ide o to ego)

zatial sa mi zadarilo stretnut asi iba dvoch muzov, ktori 'zvladli' nekydat na nastupcu a este nemali nahradu za exku

ono je to tazke, ak clovek este rozchod nezvladol, vela ludi sklzne to toho, do coho aj zakladatelka, ale tak osobne - hoci chapem jej motivy - by som poznamenala fakt, ze to, ako ta baba bola oblecena je fakt vedlajsie, z textu je viac nez jasne, ze si asi nepamäta ani nazov filmu z kina, kedze dokladne odsledovala oboch exa aj jeho novu

MultiLevel

Delete, nechytaj za slovicka, to bol priklad :) Ani zena, ktoru opisuje zakladatelka temy nemusi byt zla, len preto, ze vyzera od nej na pohlad "horsie". Tu ide o to, ze nech by ta zena vyzerala akokolvek, tak ju bude sladkycukrik so sebou porovnavat :)

MultiLevel

Pozri, keby bola krasna, na prvy pohlad uspesna, sebavedoma zena, tak by si sa trapila nad tym, ze ta vymenil za lepsiu. Takto sa zas zamyslas preco si vybral taku "chuderku". Kedze rozchod si chcela ty, lebo sa spraval tak ako sa spraval, mala by si ho prestat riesit vo svojej hlave.
Casom ta to prejde, neboj sa :)

sweater*

k tomu alfa, zato ze je fešák, múdry a na vysokom poste este neznamena ze je alfaborec. za svoj doterajsi zivot som stretol mozno jedneho skutocneho a su to skor mentalne vlastnosti ktore ho vyraduju z beta stada :)

Delete

doubledog dobre píšeš :)

Väčšinou ak skončí vzťah, tak si ľudia hľadajú niečo, čo im v tom predchádzajúcom chýbalo. Napr..predtým mali pohľadnú partnerku s prázdnou hlavou a teraz majú síce trošku menej pohľadnú ale našli porozumenie.

Každý hľadá len to, čo mu chýba.

doubledog

zena po rozchode hodnoti svoju nasledovnicku :))
proste, zaruka objektivity jak svina.

este som nestretol zenu, ktora by v takejto situacii nemala pocit, ze ta jej nahradnicka je skareda a hlupa, pripadne v horsom pripade tupa krava, ktora nikomu nesiaha po clenky.

skus riesit svoje vlastne problemy, pomoze ti to.

odpovedam

mne zase napadlo nieco uplne ine. sice som situaciu nevidela, ale preco to dievca hned urazas? mozno nevyzera ako modelka, ale mohla ho oslovit niecim peknym vo svojej dusi. Podla mna je problem v tvojej sebaucte - jednak to, ze ta pritahoval despoticky chlap, na ktoreho stale nevies zabudnut a jednak preto, ze urazas dievca, ktore mozno na teba dobry dojem neurobilo, ale v skutocnosti ju nepoznas.

To ako sa o druhych vyjadrujes, v skutocnosti hovori viac o tebe.