Preco to pekni ludia maju také jednoduché?

Príspevok v téme: Preco to pekni ludia maju také jednoduché?
skareda :(

Ahojte. Mám 16 rokov a na internete som spoznala jedneho skveleho chalana. Chodili sme spolu rok aj nieco, ale potom sme sa rozisli kvoli somarine, ale on ma stále chce naspet a vraj ma stále miluje. Lenze ja uz nechcem vztah. Kvoli comu? Kvoli tomu, že som moc moc skareda. On ma nikdy nevidel, lebo som mu hovorila ze fotku neposlem, pretoze som skareda a tak. A on povedal, že na kráse nezáleží, dolezite je srdce. Ale ja si myslím, že každý chce mat pekneho partnera/partnerku aj zvonka, nie len v znutra.
V reale sme spolu este neboli, kvoli velkej dialke. Sme spolu v kontakte, že si voláme na Skype (bez webky) alebo na mobile a piseme si. On sa chce tieto letne prázdniny stretnut a ja neviem co mám robit :( ked ma uvidí, bude sklamany :( urcite čaka nejake pekne dievca, ale ja nim nie som. Ved sa mi vsetci smeju ako vyzeram, nikdy som nebola milovaná, len on mna miloval ale to len preto, lebo ma neviděl.
Mám mu povedat, že sa s nim nestretnem aj ked viem, že mu to dost ublíží? Už nas rozchod mu dost ublížil. Co mám robit :/

gamm

no a co keby si sa na to cele vykaslala a hladala si niekoho cez osobny kontakt kto ta vidi aj ty jeho a padnete si do oka. takto sa motas v jednom kruhu a lutujes sa. a navyse ani nevies ci sa mylis alebo mas pravdu

skareda :(

Ahojte. Včera som sa ho pytala, na jedno dievca, ktore miloval este ked ma nepoznal. Ppvedal mi jej meno a priezvisko, tak som si ju našla na fb. To dievca bolo mega krásné, dokonala tvar, postava, proste vsetko. Povedala som mu, že ake je to pekne dievca nech si také najde. Ked si porovnam to dievca so mnou.. :(
Viem na milion percent, že keby sa stretneme, tak by zutekal kade lahsie. :(

try.it

nabuduce radsej nech budes odmietnuta nez aby si to nevyskusala vobec kvoli strachu z odmietnutia.. lebo ked skusat budes, raz ti to vyjde, ale ked skusat nebudes, nevyjde ti to nikdy..

gamm

no ale to je vlastne strata casu. teraz ty si smutna, on je smutny, tolko reci okolo toho, a nakoniec nic z toho, rok a pol v prec.
keby si to riskla tak by z toho mozno nieco pozitivne vzislo. mozno by si sa mu predsa len pacila a navyse kedze ta ma aj takto cez internet istym sposobom rad, mozno sa dokonca aj zalubil, vytvoril si k tebe nejaky citovy vztah, tak by tvoj vyzor zrejme posudzoval inak. a keby to aj predsa len nevyslo no tak by ste boli obaja smutni, sklamani. ale kedze si sa neodvazila to risknut tak vam teraz obom ostal LEN ten smutok. k radosti si sa ani neskusila dostat.
a navyse je dost mozne ze sa podcenujes. v 16 ma problem so sebavedomim snad kazdy.
a este jedna drobnost. necital som celu diskusiu takze neviem ci si uz s niekym nazivo chodila, ale skus nenazyvat komunikaciu cez internet randenim. skus randit nazivo, tak ozajsky. lebo aj ked je medzi vami nejaky vztah, nie je to plnohodnotne randenie so vsetkym co k tomu patri.

skareda :(

Dakujem vám vsetkym za rady, a že ste boli ochotni pomoct. Skusala som vselico, namalovat sa, ako ste mi radili, ale neuspela som.
Tak som mu dnes napisala, že sa nestretneme. Je z toho dost smutný, lebo to vobec necakal. Ale co už, snad si najde pekne a dobré dievca. Ja nim nikdy nebudem. Velmi ma to mrzí, co som spravila.
Este raz, dakujem vám za vsetko.

fascinating

skareda :( foto je foto, ktoré v žiadnom prípade nenahradí osobný kontakt. Nielenže skresľujú, kopa ľudí vyzerá na foto úplne inak ako v reáli, ale predovšetkým nevieš, kto to je, kým ho nevidíš v reáli, nevieš, ako sa pri tom človeku cítiš, či sa priťahujete, či si rozumiete a máte si čo povedať, či ste kompatibilní- a toto sú veľmi podstatné veci, ak ide o vzťah a cez žiadny skype a sms to nezistíte. Ja osobne si neviem predstaviť \\\"chodiť\\\" s niekým 1 a pol roka, s tým, že ten dotyčný ma ani len na fotke nevidel a nazývať toto vzťahom.
Inak to, čo je skutočne krásne a príťažlivé na žene nie je ani tak výzor, ale vyžarovanie, sebavedomie, a spokojnosť so sebou. Iba výzorovo krásna žena síce chlapa zaujme, ale povrchne, skôr či neskôr sa mu okuká, takže to nie to je len krátkodobá výhra.Ale zaujímavé je, že poznám ženy, povedala by som priemer/podpriemer výzorovo a rozhodne o nápadníkov núdzu nemajú- vyžaruje z nich niečo neodolateľné, čo som písala vyššie.

miriam123

pekni ludia to maju jednoduchsie iba v lahsom pristupe k sexu. a to je skor smutne, ak ma clovek trochu rozumu a je citlivy. inak k uspechu v zivote a vztahoch treba uplne ale uplne ine vlastnosti.

xixixi

ale zivot ukazuje ze to neplati.ak niekto v niecom uspel je to koli jeho povahe schopnostia.aj ked si spomeniem na nejaky kolektiv v ktorom som bola tak v centre boli extrovertne odvazne tie co sa opovazia priatelske drze a s takymito povahovymi vlastnostami a mnohe z nich daleko boli od peknych zien.Jedine s tym by som suhlasila ze lahsie si mozu najst partnerov lebo o peknu zenu je vzdy vacsi zaujem ako o sice mudru a neatraktivnu.skor bude o nu vacsi zaujem.V zivote vyhra va schopny drzy ten co sa opovaxi extrovertny s vysokou frustruacnou tolerancou silny clovek nie pekny clovek.Iba najst partnera si moze lahsie lebo je o nu vacsi zaujem.Ani v politike nie su vsetci pekny su tam lebo sa tam dostali koli svojim schopnostiam.vobec nemusi byt clovek pekny aby uspel v zivote iba mat silnu psychiku toto je moja skusenost ktora sa mi viackrat potvrdila.Moze byt napr zena pekna ale ak nema hore uvedene povah vlastnosti nema silnu povahu nemusi jej krasa pomoct.