Vystrel a piskanie v uchu

Príspevok v téme: Vystrel a piskanie v uchu
ss

vcera som vystrelil z pusky a hned mi zacalo silno piskat v uchu...neprestalo to hned ale ciastocne ano...mal som citlivy sluch aj mam este na nejake zvuky silnejsie ze citim ucho ako boli alebo vlastne take ako keby tlmenie hlavne pri zvuku ked krcite sacok...rano som bol pri doktorke...audiogram mam dobry a bubienok nemam prasknuty... povedala ze je to nieco ako otras mozgu len to je s uchom a ze by to malo prejst do 2tyzdnov...
teraz uz nepocujem piskanie ale skor slabe sumenie...co si o tom myslite?
dakujem za radu

takveru

Tak ja ťa poteším. Ja mám pravostranný tinitus (=pískanie v uchu) po nočných steľbách s guľometom 30 rokov a predpokladám že zostane to do smrti. Inak počujem dobre.

ss

ok...ja len ze dost brutal to bolo kedze som v tu chvilu nepocul nic...az mi skoro ucho strplo...len piskot takych 15sekund...potom sa to zlepsovalo ale este vzdy to trochu sumi a niekde som cital ze ked sa poskodi sluch neda sa to vratit a to sumenie moze byt na vzdy preto som sa aj trochu zlakol...a ze zlepsit sa to da do 48 hod infuziami

philips

Ja som po streľbe z pušiek a guľometu mal mierne problémy so sluchom asi dva dni. Potom sa to všetko vrátilo do normálu.