Vojna

frajerluke

Sa mi páči takýto prístup. Niežeby som bol nejaký militantný nadšenec, dokonca je otázne či tu ešte žije niekto s apatickejším prístupom k tejto "krajine" (kolónií zahraničných spoločností), ale ak takto uvažuje väčšina obyvateľstva vrátane jeho vedúcich predstaviteľov, bože chráň predtým chaosom čo by tu vypukol... pri akejkoľvek krízovej situácií, nielen vojne.

Pri ktorej by mimochodom Ozbrojené sily ( :D ) nemali dostatok zbraní pre vlastných, nieto ešte brancov.

killingspree

no asi tak, strach... ja by som zbalil rodinu a zdrhol za hranice.. rakusko vyzera byt OK, potom svajc..
a ktokolvek by bol v ceste, by padol, bohuzial.

vtip je v tom ze ono vojna uz je, financna, informacna, a mocenska.. tych par gangov co bojuje kdesi za zold nie je vojna..

Delete

Dotlačiť ťa môže niekto k niečomu len vtedy ak má nad tebou moc. A ak ťa ovláda pomocou strachu.

Ale ak človek nemá nič...stáva sa neovládateľným a je z pohľadu tých hore ,,nebezpečný,,

0vecka

2 Delete problem je v tom ze kedy prestanes bojovat?? v ktorom okamihu? pretoze viacero ludi ma tento bod niekde inde a tym padom je mozne nas k tomu dotlacit