Už neviem čo ďalej

Príspevok v téme: Už neviem čo ďalej
nataly22

Dobry vecer prajem. Pfu kde zacat. Vo marci budem mat 15 rokov. Posledne dva roky som si toho zdravotne dost preskakala (od brucha az po zavrate). Malo to aj velky dopad na moju psychiku.Zo spolocenskeho zabavaca sa zo mna stal uzavrety negativny clovek, ktory vyjde vonku s kamaratkami raz za uhorsky rok,ma strach z miest kde je vela ludi a ma problem sustredit sa.Zacalo to odvtedy ako som bola na 3 dni v nemocnici,a doteraz sa neviem z toho preniest, ked mi je zle vkuse sa bojim ze pojdem tej nemocnice a ze sa tam uz nacisto psychicky zrutim.Od decembra som zacala mavat silne zavrate,aj ked zavriem oci a piskanie v usiach. Vacsinou to trva tak 3 dni a prejde to.Tento pondelok mi trosku navrela zila pri spanku a pobolievalo ma to, to vsak preslo. Vcera som dostala "tik" do stehna, ktory trva az do dnes vecera, v noci sa budim a tak. Obcas sa k tomu pridaju tiky v ruke ale to len take minutovky, toto vsak trva aj hodinu, najhorsie ked som bola v skole dalo to kopu prace do zamaskovat. Mam skoliozu z ktorej mavam migreny a mam pocit ze mi v hlave praskne nejaka cieva je to naozaj velmi neprijemne.Moja otazka teda, mam pockat kym tieto tiky prejdu (ze ci to nie je nic vazne)? Alebo ak tak co by ste mi nato poradili? :)(tu prvu cast som pisala najma preto ci to nemoze byt zo psychiky). VOpred vam moc dakujem.