Ako dalej?

Príspevok v téme: Ako dalej?
0kuki1

Ahojte moj priatel stale chodi z firmy na dovolenky asi tak 2,3 krat do roka vrajže to musi lebo to maju akože worksop :) je to len akože sam mi to povedal,Proste tam musi lebo to vyhral,raz nesiel tak sa mu vyhražali vystupom.Moj problem spociva v tom že ja ssa strasne bojim,raz od nevery nemal daleko prave na takejto dovolenke.zistila som to a on sa priznal.........teraz sa obavam,nemožem spavat po nociach nechuti mi je,ubija ma ten vztah že ja takto žit dalej nechcem,Milujem ho opustit ho nechcem je ku mne dobry,pozorny....ale mam strasny strach ako ja to prezijem ked pojde....Proste rano sa zobudim myslim nato,cez den detto v noci to iste....predstavujem si hrozostrasne scenare že zasa sa tam daco stane opije sa nebude vediet co robi,zabudne na mna.....

0kuki1

raz od toho nemal daleko priznal sa až ked som mu ukazala čierne na bielom,,,,,dovera tam už nieje,a ja mam v hlave akysi blok čo ak zasa...zožiera ma to nenormalne a ubija ma to každym dnom,vie o tom no už mi nevie ako pomoct len mi vravi že nema v umysle aby mi ubližil zasa a druhe unho sancu nemaju,,,,

liči

to je pravda,podviesť ťa môže kedy chce a kde chce.Musíte si jedine navzájom veriť.My sme išli z firmy na dovolenku do Francúzska a boli sme ubytovaní v hoteli a každý mal samostatnú izbu a večer sme išli na diskoteku a čo-to sa popilo a ked sme išli nad ránom spať,tak každý šiel do svojej izby.Bolo nás 6kolegov.A s tým mojím kolegom nám bolo veľmi dobre,tak išiel do mojej izby,že ešte chvílu pokecáme a potom sa to "stalo"...ale chválabohu,že sa to nedozvedel môj manžel.
Nesmieš myslieť hneď nato najhoršie,lebo ťa to bude zožierať.Ty musíš vedieť najlepšie aký je tvoj partner a čoho je schopný

0kuki1

On ma uistuje že ked by ma chcel podviest spravi to aj doma hocikde .....tu mu verim na 100 percent ale ked si predstavim že bude dakde 1000 km vzdialeny plus 100 mladych ludi zabavajucich sa zo SVK ma ide roztrhnut ako žabu,v kuse nato myslim neviem sa toho vzdat,fantazia mi pracuje na 1000 obratok a on sa s toho smeje už že mam ist za lekarom alebo že už nevie ako ma ma uistit....ja sa troho pocitu potrebujem zbavit,potrebujem navod ako nemysliet nato že tam robi nieco zle´,,,,ubija ma to každym dnom viac a viac :(

liči

máš sa čoho obávať...aj ja som išla so svojím kolegom na takú "dovolenku"a stalo sa čo sme ani v pláne nemali.Bol ženatý a ja vydatá,ale ostalo to medzi nami a nikto sa nič nedozvedel.