Zlá v posteli

Príspevok v téme: Zlá v posteli
peťa..

Som neskúsená a úplné drevo:( už sa kvôli tomu so mnou môj ex rozišiel,teraz keď mám druhého sa normálne bojím sexu:( pretože som zlá v postely,stále som to počúvala,ja neviem čo mám robiť ako sa v tomto zlepšiť:( teraz sa hanbím priateľovi ešte aj vyhoniť,alebo sa ho dotknúť,pretože si už neverím ani v tom..

pepepk

Co ti sije? Co by som ja niekedy dal za takú babu ako ty? Je rozdiel keď nevies a chceš vedieť ako keď vies a nechces-moja stará po 5 rokoch vzťahu. Proste nech ta drahy zauci co ma rad a zachvilu budete jak prasiatka obidvaja co sa bojis...

sweater*

to musel byt blbec teda. co som mal frajerku tiez nam to neklapalo v sexe, ale vobec ma nenapadlo zato vinit len ju, ze nebola iniciativna a 'ziva'. chyba bola urcite aj na mojej strane, mozno som ju dost nepritahoval, mozno som nebol dobry milenec atd. chyba je vzdy v oboch stranach, jako je to vzdy. v nej bol problem ze sa prilis hanbila, mozno ze nebola spokojna so svojou postavou, tak sa nevedela tak odviazat, moc nad vecami uvazovala, cize nejaky prirodzeny priebeh sa stracal. ale ako vravim obaja mame podiel natom. takze hlavu hore

jašter

Milá Peťa,

kašli na ex, nesprávny sebecký partner. Ten, čo ťa bude ľúbiť, ťa to naučí, postupne, bude trpezlivý, dodá ti odvahu, získaš skúsenosti, časom sa budete dopĺňať spoločne. To nie je olympiáda, to je vzťah. V živote by som žene nepovedal, že nie je dobrá v sexe. To povie iba chlap=decko. Takže hlavu hore, nenechaj si sebavedomie dupať a aktuálnemu partnerovi vysvetli, že si mala debila pred tým a že máš strach....verím, že ťa pochopí a on bude ten učiteľ, pri ktorom sa uvolníš a užijete si to :).