Zlyhanie ach, jednoducho som sa nevedel vzrusiť

Príspevok v téme: Zlyhanie ach, jednoducho som sa nevedel vzrusiť
winterday

Dobry den,mam 24 rokov,a iba pred nejakym mesiacom som bol prvy krat s dievcatom a mal mat pohlavny styk,lenze problem bol v tom ze som zlyhal,jednoducho som sa nevedel vzrusit,aj sme sa maznali,aj som ju rajcoval,lizal atd..ale som to prilis dlho natahoval zrejme,lebo bolo uz nejake 4 hodiny rano,jednoducho som si nebol isty proste,mozno keby zacnem skorej a nerozmyslam moc nad tym tak by sa to nestalo,,,a bol som s nou aj druhy krat a tiez som zlyhal kurna :// ale mal som aj trocha strach zo zlyhania ze zase s nou sa mi to stane,,ked som bol u nej tak tiez sme sa maznali tulili atd..jednoducho nikdy som nemal predtym dievca lebo som sa moc zakladal na citoch,nechcel som len tak pretahovat hocijaku a to bola asi chyba,,,tato sice neni hocijaka ale tiez je taka ze jej neorbi problem sa vyspat s hocikym,kedze ide v tvrdych drogach a je to pre nu vyhodne tak to riesit ,neviem no netrvrdim tym ze je kurvicka alebo co,ale je taka seljaka dokrutena :DD neni to zle dievca,len sa styka s nespravnymi a robi picoviny no,,,tak mozno preto som aj zlyhal na druhy krat,bo som moc na to myslel,ze aka je,a ze ma az tak nepritahuje ako som si myslel,a proste som s pred nou hanbil,ona vravele ze f poho,aj sme o tom kecali a tak....je to moc dlhe co som napisal ale potreboval som to niekde vyrozpravat,napisat,tak mi napiste na to nejake nazory dakujem

winterday

tak zase nenechal som sa zatlacit do nicoho,ja mam tiez povacsinou u riti kto si co mysli o mne,len som si chcel uzit no :),ale skoda lebo to dievca je za to pekne aj som jej to vravel,ale vedome sa nici,proste je to skoda pre mna ze je taka aka je ale co uz hehe

sewie

inteligentny clovek na tlak okolia kasle. je to tvoj zivot, tvoje telo! Ludia si robia srandu casto krat z toho co nechapu alebo co zavidia...ja som bola tiez dlho panna a kamosky si robili zo mna prdel...ale kopa z nich sa vyspala s niekym kto ich potom ani neodzdravil a bolo im to luto...ja som sa do nicoho zatlacila nenechala a nelutujem:)

sewie

tak podla toho ako si to napisal to tak vyznelo...
hlavne rob nieco preto ze to ty chces a nie preto ze si z teba robia srandu-lebo to je najvacsia blbost aku ludia robia

winterday

tak zase neviem ci spi s hocikym,netvrdim ze je radodajna,to som sa jeje nepytal tieto veci,ale staleho partnera urcite nema,,,no moze na tom nieco byt,ale tak chcel som si uzit,aby nam bolo dobre proste a taak,,,uz to ze som nikoho nemal ma sem tam stvalo,aj niektory chalani si ma doberali sem tam,niektory znamy si o mne aj tak myslia ze som neskuseny,nevravel som to nikomu sice ale aj tak noo....

sewie

ona ide v tvrdych drogach, spi s hocikym a ty chces s nou spat?a to ta nenapadlo ze mozes cokolvek chytit...a hovoris ze si si zakladal moc na citoch...nemoze to byt tym ze si na nich stale podvedome zakladas a v podvedomi to proste nechces robit s nejakou radodajnou "fetkou"(sorry ale krajsi vyraz na to neviem)...