Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samozlupovacie ponožky?

bohdana126

Potvrdzujem, to čo tu je opisané dole. Dobrá vec, škaredé päty sa mi olupali až po 10 dňoch, ale vydržalo mi to 2 mesiace. Chcem to kupiť aj mužovi.

elliIT

Je to jednoduché - vyberieš z vrecka ponožky nasadíš na nohy. 2 hodiny u telky a do týždňa sa ti olupe a odstráni otlaky a stará koža. Naviac prírodný produkt na báze ovocných kyselín . Nič lepšie som na trhu nenašla.

stenbergova

A to koľko vydrží? Chodím na pedikuru pomaly každý druhý týždeň a mam pocit, že za to miniem dosť penazí....

charliesim

To naozaj ? Idem na to kuknuť, lebo ja mam nenormalne problem s týmto tu. A je v tom dajaký rozdiel? Teda v tom či su s papajou , alebo so slimákom ? Dajte tip kto to skúšal!!!!!

supermama

Vyskúšala som všetky druhy - bola som zvedavá. Mám tri deti a času málo, na pedikuru alebo kozmetiku absolutne nemám čas - kedy?
Sa mi podarilo tak , že najskor som dala samozlupovacie ponožky s tou papajou a potom keď sa mi olupala pokožka , tak ako mi poradili som aplikovala po 14 dňoch ty so slimačím extraktom - od tej doby používám len tieto - výborná vec !!! Šetrí čas !!!

Majamajuska

Ja som si kupila samozlupovacie ponozky ze vyskusam na dovolenke lebo jasne ze som tomu neverila :-) , ako prve dni sa nic nedialo tak som sa len utvrdila ze klasika hlupost no a druha polovica dovolenky pomoooc to kde sa vzalo tolko stvrdnutej koze na mojich nohach :-) :-) fakt supa vec !! Dlho ma tak nic neprekvapilo ako samozlupovacie ponozky , suhlasim funguje to presne tak ako pisu v navode :-) :-) :-)

ZoraFR

Aj ja som si ich nedávno odskúšala, je pravda že niečo také som skúšala prvý krát. Som diabetička a nemôžem hoci čo. S chodidlami mám problémy už dva roky. Musím povedať, že keď sa ta pokožka začne šúpať a vo veľkom - treba to robiť teraz , pretože si to neviem predstaviť v lete v sandáloch. Ale inak spokojnosť bola, výrobok fungoval presne ako popisovali.

anabela89

Ano možeš si zakupiť aj samozlupovacie ponožky pre mužov Purederm Samozlupovacie ponožky na nohy č.40 - 45 tie ti isto budu , moju manželovi kupujem a su mu dobre :-)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samozlupovacie ponožky? - Fórum - ZDRAVIE.sk