Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samozlupovacie ponožky?

Majamajuska

Ja som si kupila samozlupovacie ponozky ze vyskusam na dovolenke lebo jasne ze som tomu neverila :-) , ako prve dni sa nic nedialo tak som sa len utvrdila ze klasika hlupost no a druha polovica dovolenky pomoooc to kde sa vzalo tolko stvrdnutej koze na mojich nohach :-) :-) fakt supa vec !! Dlho ma tak nic neprekvapilo ako samozlupovacie ponozky , suhlasim funguje to presne tak ako pisu v navode :-) :-) :-)

ZoraFR

Aj ja som si ich nedávno odskúšala, je pravda že niečo také som skúšala prvý krát. Som diabetička a nemôžem hoci čo. S chodidlami mám problémy už dva roky. Musím povedať, že keď sa ta pokožka začne šúpať a vo veľkom - treba to robiť teraz , pretože si to neviem predstaviť v lete v sandáloch. Ale inak spokojnosť bola, výrobok fungoval presne ako popisovali.

anabela89

Ano možeš si zakupiť aj samozlupovacie ponožky pre mužov Purederm Samozlupovacie ponožky na nohy č.40 - 45 tie ti isto budu , moju manželovi kupujem a su mu dobre :-)

maminocka

Skusila som a bola som potešená, že niečo čo ozaj funguje. Aj ked každy den som sledovala že kedy sa to spusti ale prislo to na 3 deň, a super spokojnost

Jankamamka

No to by sa mi teraz zišlo. Som v 8 mesiaci a mám také brucho, že sa ani nezohnem, samozrejme päty úplná katastrofa!!!! Na pedikúru by som do mesta ani nedošla, možno vyskúšam - nech som pekná na deň D.

tanya55

Ano, pedikúra sa zdá byť lepšia, ale je tu to , že koža sa ti olúpe aj medzi prstami , kde vlastne má tendenciu stará koža sa zhromažďovať a kvasiť, takže fakt na takú dôkladnú pedikúru je to dobré.

gabona1

Ahoj, aj ja som to už vyskúšala. Tie foto vyzerajú presne ako moje nohy. Celá koža sa mi zlúpila. Je to celkom fajn. Ale pedikúra je top. Ja samozlupovacie ponožky používam len v zime, v lete pekne pedikúra a lak:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samozlupovacie ponožky? - Fórum - ZDRAVIE.sk