Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samozlupovacie ponožky?

Andrea163

Zdravím, mám otázočku. Počas zlupovania kože po použití exfoliačných ponožiek nohy krémujete? Alebo len čakať, kým sa kompletne zlúpu? Ďakujem

tymalevandulova

Ja som si ich kúpila a týždeň nič a až na 8 deň sa začali moje nohy nenormalne olupovať. Nevýhoda bola, že som bola ako had ,ktorý sa zbavuje svojej starej kože, výhoda, že perfektné päty mi vydržali skoro 3 mesiace !! A to som chodila na pedikúru pravidelne.

obermanova

Vyskúšala som, možem potvrdiť , že to funguje, nemáme tu v okolí žiadnu pedikúru tak pre mňa za jedna. Nasadím ponožky a do týždňa je mám ako nové

mimosa

neverím takým to veciam, ale dostala som to ako darček , tak prečo niečo také nevyskúšať !! Bola som milo prekvapena, normálne to funguje a teraz si to idem znova objednať - blíži sa leto a treba mať nožky v poriadku !!

polivkova

Samozlupovacie ponožky mi dala švagriňa na narodky, nepoznala som to. Aj ked som čakala skoro 7 dní, než sa to začalo olupovať a všade aj v posteli som mala olupanu kožu, musím napísať , že mi to urobilo perfektnú pedikuru. Bývam na dedine a pedikuru tu nemáme tak som rada, že niečo také sa mi dostalo do rúk.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.