Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samozlupovacie ponožky?

polivkova

Samozlupovacie ponožky mi dala švagriňa na narodky, nepoznala som to. Aj ked som čakala skoro 7 dní, než sa to začalo olupovať a všade aj v posteli som mala olupanu kožu, musím napísať , že mi to urobilo perfektnú pedikuru. Bývam na dedine a pedikuru tu nemáme tak som rada, že niečo také sa mi dostalo do rúk.

valentina1966

skúšala som, spokojnosť s výrobkom. Kupujem si výlučne výrobky zo Slovenska, ale toto je dobrý výrobok aj keď je z Koree

bohdana126

Potvrdzujem, to čo tu je opisané dole. Dobrá vec, škaredé päty sa mi olupali až po 10 dňoch, ale vydržalo mi to 2 mesiace. Chcem to kupiť aj mužovi.

elliIT

Je to jednoduché - vyberieš z vrecka ponožky nasadíš na nohy. 2 hodiny u telky a do týždňa sa ti olupe a odstráni otlaky a stará koža. Naviac prírodný produkt na báze ovocných kyselín . Nič lepšie som na trhu nenašla.

stenbergova

A to koľko vydrží? Chodím na pedikuru pomaly každý druhý týždeň a mam pocit, že za to miniem dosť penazí....

charliesim

To naozaj ? Idem na to kuknuť, lebo ja mam nenormalne problem s týmto tu. A je v tom dajaký rozdiel? Teda v tom či su s papajou , alebo so slimákom ? Dajte tip kto to skúšal!!!!!

supermama

Vyskúšala som všetky druhy - bola som zvedavá. Mám tri deti a času málo, na pedikuru alebo kozmetiku absolutne nemám čas - kedy?
Sa mi podarilo tak , že najskor som dala samozlupovacie ponožky s tou papajou a potom keď sa mi olupala pokožka , tak ako mi poradili som aplikovala po 14 dňoch ty so slimačím extraktom - od tej doby používám len tieto - výborná vec !!! Šetrí čas !!!

Majamajuska

Ja som si kupila samozlupovacie ponozky ze vyskusam na dovolenke lebo jasne ze som tomu neverila :-) , ako prve dni sa nic nedialo tak som sa len utvrdila ze klasika hlupost no a druha polovica dovolenky pomoooc to kde sa vzalo tolko stvrdnutej koze na mojich nohach :-) :-) fakt supa vec !! Dlho ma tak nic neprekvapilo ako samozlupovacie ponozky , suhlasim funguje to presne tak ako pisu v navode :-) :-) :-)

ZoraFR

Aj ja som si ich nedávno odskúšala, je pravda že niečo také som skúšala prvý krát. Som diabetička a nemôžem hoci čo. S chodidlami mám problémy už dva roky. Musím povedať, že keď sa ta pokožka začne šúpať a vo veľkom - treba to robiť teraz , pretože si to neviem predstaviť v lete v sandáloch. Ale inak spokojnosť bola, výrobok fungoval presne ako popisovali.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samozlupovacie ponožky? - Fórum - ZDRAVIE.sk