Ako ďalej...?

Príspevok v téme: Ako ďalej...?
SonyM24

Hovorí sa,že človek má vždy na výber, všetko je riešiteľné.S priateľom sme začali bývať spolu v podnájme,ja študujem a brigádujem,kde nezarobím veľa a sama byt neutiahnem a priateľ síce pracuje,ale tiež by mal problém všetko zvládnuť sám.Ale do ukončenia zmluvy nám ostáva 8mesiacov a ja som nečakala,že po rokoch spoločného chodenia,sa z neho vykľuje človek,ktorý mi bežne vynadá,chytí pod krk a pod.Som zúfalá, potrebujem túto situáciu vyriešiť,lebo som psychicky v koncoch...ako by ste postupovali v mojom prípade? Ako od neho odísť,zostať a ešte vydržať,alebo ako postupovať? Za každú radu budem vďačná.

SonyM24

Veď to je ten problém,že zmluva nie je robená nijak. Pani nám ju dala len naoko,lebo sa jej zdalo,že sme seriózny pár,takže nie je v podstate podpísaná a dá sa povedať,že celé som to riešila ja.Bolo to odo mňa nezodpovedné,ale ja som vážne nečakala,že ak budem s niekym vyše 5rokov,tak potom sa za 4mesiace prejaví ako totálne iná osobnosť...

redka

mas sa kam vratit? k rodicom? odid cim skor... kasli na to, ze to sam neutiahne... neviem ale ako mate urobenu zmluvu... ci na oboch ci na jendeho.. to by mozno mohol byt problem... jednoznacne chod prec...