Roaccutane - otazka ty ktory ho brali alebo poznaju tento liek

Príspevok v téme: Roaccutane - otazka ty ktory ho brali alebo poznaju tento liek
Roman12345

Beriem Roaccutane 3 mesiac, najprv prvy mesiac 20mg, teraz 2 mesiace po 30mg, na vahu 68kg. A to bude uz asi aj konecna liecba, ak sa to da nazvat liecbou...

No akne sa mi tvori stale...nemal som ho vela, no tvori sa mi stale tak asi aj ako ked som roac.nebral , takze 3-4 vyrazky mam stale, a dokonca sa mi tvori teraz pod ocami , v rovine nosa, nevyzera velke, ale zapalene to mam naokolo dost. Hrbolcek nieje taky velky ako na licach ked sa mi spravi...no stale ide o podkozne akne...

Mam cakat zhorsenie po vysadeni roac. ? Ked mne pri takej davke akne nezmizlo vobec este a pri uzivani 3 mesiacov...

Este by som sa chcel spytat ze na ten test potravin ake mate snim skusenosti ?

Napr. jem dost klobasky, slaniny , udene maso (neuvarene) , pasteky a hlavne salami...

No v teste sa uvadza len bravcove , hovadzie , kuracie maso...tak ako budem vediet ci niesom alergicky na udeniny ?- Myslim si ze niesom , lebo cez leto take moc nemame no akne mam stale...pytam sa preto lebo ten test stoji okolo 70eciek, co nieje malo..
No doktorka mi spravila test na intoleranciu , nemam este vysledky, no neviem co sa snim da ale zistit presne..

Takze pride jar,leto a mozem sa znova asi len a len natierat mastickami...

Pijem zihlavovi caj 2x denne, najlepsie cistu vodu , sirupovu iba ked jem.

Prezyvka055

Roac sa berie aj viac ako 3 mesiace .. vacsinou tak 7-9. Ved uvidis podla vysledkov. Podla mna by si ho mal brat FEB-MAR-APR-MAJ alebo MAR-APR-MAJ na leto vysadit a potom SEP-OKT-NVM-DEC ked budes mat akne .. potom zas ceknut vysledok a ak bude este treba tak zas do leta. a je to.
Alergia na udeniny to som este teda nepocul :D. Skor ked tie udediny kupujes z tesca tak mozes mat alergiu na tie sajrajty co do nich davaju ale ked kupujes od chovatela alebo z dvoru tak je to bezpecne.