Som transexual a nenavidim zeny

Príspevok v téme: Som transexual a nenavidim zeny
stricko

Som transexual a nenavidim zeny.Uz ako dieta som si uz v puberye vsimol ze ma pritahuju muzi napriek tomu ze som sa narofil ako muz.Velmi som koli tomu trpel ako aj koli tomu ze nikdy som nebol ziaden krasavec vzdy som bol ten bledy svetly neatraktivny skor skaredy chlap.co som urcite vedel ze to budem musiet tajit cely zivot a potajne mat partnerov.mal som ich nemalo.uprednostnijem vztahy jednodnovky ide mi skor o sex ako o vztah.Rad si obliekam doma zenske saty a sa namalujem hlavne toho meikapu si davam vela lebo som biely.Nenavidim zeny ze mozu fungovat ako zeny a mat chlapa.Strasne trpim koli tomu ked zbadam muza ktory sa mi velmi paci a je velka sanca ze je heterosexial a nie gay ako ja citim vtedy strasnu frustraciu ale ako manipulator sikovny casto aj heterosexualov spracujem na jednodnovy sex.co uz ked uz zenou nemozem byt.imformujem sa kolko stoji operacia z muza na zenu chcem byt aj ja stastny a uzit si zivot s krasavcom ako sexy blondinka.Musim prv podstupit pohovor so psychologom a potom tu hormonalnu liecbu?cely zivot som bol zenoi v muzskom tele.Nenavidim pekne zeny preto asi preto som taky zlomyselny skodoradostny lebo som velmi frustrovany ako aj preto ze som ochorel asi koli tomo velkemu poctu nechranenych stykov do analu.Nenavidim tento svet a som frustrovany z toho ze raz sa citim viac ako zena v druhom okamihu som zas viac muz .co som to vlastne?pritahuju ma len muzi a zeny nenavidim

alibaba33

.. a taketo individua co si daju kde komu nalozit do riti a prenasaju pohlavne choroby by si chceli adoptovat a vychovavat deti...

Kýčera

Mascha-ja si myslím, že BOH je láska, má nás rovnako rád, bez rozdielu rasy, pohlavia, nábož. presvedčenia, sexuálnej orientácie,... aj s našimi dobrými a zlými vlastnosťami. Svet je veľký, zmestíme sa tu všetci, chce to len toleranciu. Na svet sme prišli, aby sme sa zdokonaľovali, nik tu nemá univerzálnu pravdu, nie je svätý, bez chýb:"Kto si bez viny, hoď kameňom." Preto sa snažme žiť tak, aby sme pri pohľade do zrkadla nemuseli na seba napľuť. Tiež verím na reinkarnáciu-že si dopredu vyberáme telá, choroby,...,za istým účelom. A čo sa týka Stricka, oceňujem jeho úprimnosť, som toho názoru, že je inteligentný, len mu do duše vletel deštrukčný pocit, kt. si sám sebe ubližuje. A ako Sokrates povedal:"Telo je iba obalom duše". Možno to pochopí, možno nie, ale ja verím, že si urobí poriadok v duši. Veď každý človek, či je homo alebo heterosexuál, má svoje trápenia, problémy, chyby a musí sa s tým pasovať každý deň. Chlapec vie presne čo mu je, len sa s tým musí naučiť ŽIŤ, nie je to tá najhoršia vec na svete, čo sa mu mohla stáť. Ľudia /deti/ majú smrteľné ochorenia, kt. nevedia liečiť, mnohí majú existenčné problémy, živia sa odpadkami,...Ak máš záujem,Stricko, venuj sa aj duchovnej potrave:etikoterapia,...

NO2

Súhlasím s nižšie uvedeným. Nenávisť a závisť ťa nakoniec potopia, uvidíš. Ovplyvní to tvoje správanie a budeš konať presne naopak. Tiež nechápem, prečo riešiš ženy, keď ich nenávidíš? Je to divné, zamysli sa nad tým.

5.5 elsa

nenávidíš ženy,ale chceš byť jednou z nich,v zástupe žien,ktorým závidíš a preto ich nenávidíš,s tou závisťou sa ďaleko nedostaneš,hlavne nájdi svoje vlastné "ja",o to požiadaj psychológa s pomocou aby si v sebe neživil tú závisť,usporiadaj si svoj život tak aby si v ňom bol spokojný a nemusel závidieť iným,ak budeš krásna žena preoperovaná potom už prestaneš závidieť ženám a nenávidieť ženy???kto vlastne si?si muž,ktorý je zatrpknutý z detstva nezáujmom a ponižovania dievčat,pravdepodobne preto si si vybral túto cestu,ale aj tak v nej nie si šťastný,zlúčiť dve osobnosti do seba je dosť zaujímavé :D :D :D,to budeš dva v jednom :D v niečom musí byť prevaha,alebo tie osobnosti môže využiť na čo potrebuješ a práve chceš,poraď sa zo psychológom na to tam je hlavne sa zbav tej nenávisti zrejme voči sebe,okoliu ako takému aj ženám, ktorá ťa mala v bruchu a bez nej by si tu nebol,lebo tá je najdôležitejšia:)

NO2

Strýko Fester, ja si myslím, že by si mal prestať bojovať s okolím vo svojom vnútri, už nech si akýkoľvek. Nech oni bojujú s tebou.

ahink

Omyl. Ty nie ze nenavidis - ale ZAVIDIS! Len tu svoju zavist zenam skryvas za nenavist voci zenam. A NO2 Ti radil spravne aby si sa dal vysetrit. Lebo ak si schytal pri dotersjsom zivotnom style AIDS tak operacia kvoli zmene pohlavia bude Tvoj najmensi problem..

mascha

daj si predovšetkým do poriadku dušu,lebo sa topíš v mori hriechu,narodil si sa ako muž, len si sa tak neprijal,diabol ti nahovoril hlúposti,zriekni sa ho a choď nie za psychologom ale spovedníkom,lebo potom ti k návratu k stvoriteľovi nepomôže ani od laskavy odporúčané vzdelanie

laskavy

Najhoršie na tom je, že si aj nevzdelaný - súdiac podľa tvojho písomného prejavu. Takže nemáš šancu dostať sa medzi inteligentných gayov a ak, tak ťa len využijú. Na tvojom mieste by som si doplnil vzdelanie, zaradil sa medzi intelektuálov a možno by sa ti podarilo nájsť si partnera, ktorý tebou nebude opovrhovať a odnaučí ťa nenávisti. S tou sa ďaleko nedostaneš, ubližuješ ňou len sám sebe. Ženy sú na svete preto, lebo to tak má byť. Aj teba porodila žena, inak by si tu nebol. Cez konečník sa ešte žiadne dieťa nenarodilo.

Kýčera

Len si pestuj zdravie poškodzujúci pocit aj naďalej v sebe! Čo Ti prinesie, krásu, peniaze, rozum, zmenu pohlavia? A môžeme za to MY ŽENY? A akosi mi z toho uniká pointa, že sa chceš stať ženou a pritom ich nenávidíš, budeš potom nenávidieť aj seba? Radšej vlož svoju energiu na zmenu svojho správania, pretav nenávisť na niečo užitočné. Ako si správne uviedol, máš "uväznenú dušu ženy v tele muža", to Ti však musí potvrdiť odborný lekár-psychiater, psychológ. Potom nastupuje hormonálna liečba, operácia, zmena mena a priezviska v matrike,...Nie si prvý, ani posledný transexuál. Zmeň aj sexuálne správanie, aby sa Ti nepriplietla do cesty aj iná pliaga, porozmýšľaj ,čo Ti chcel NO2 povedať.

adamkopimp

urcite mas svoje pozitiva a ak ti mozem odporucit navstiv psychiatra aby posudili ze cim skor mozes podstupit liecbu na premenu zeny