Prejavy intimnosti v spolocnosti

Príspevok v téme: Prejavy intimnosti v spolocnosti
cmukcmuk

Aky mate nazor na prejavovanie neznosti a intimnosti v spolocnosti? Vadi vam ak sa niekto z vasich priatelov alebo okolia po sebe neustale lepi a "cukruje"?
Mam kamaratku a zaroven kolegyna,ktora sa dala dokopy s kolegom. A teraz hocikedy ked sme v trojici v praci tak sa po sebe lepia,obchytkavaju sa, popri tom ako sa s nimi rozpravam sa na seba vrhnu a zacnu sa tam predomnou olizovat.Uz dlhsiu dobu mi tieto ich prejavy v mojej pritomnosti vadili,a ked som ich dnes na to upozornila tak sa na mna urazili a vysla som z toho ja ako ta co im nedopraje. Je sice pekne,ze sa maju radi ale niektore veci by si mohli nechat na sukromie a zda sa mi fakt prehnane,ked sa nevydrzia ani 2 min so mnou rozpravat bez toho aby sa tam neobchytkavali,necmukali alebo on ju tam chichotajuc oprie o stenu a uz len cakam,ci sa stanem svedkom divokeho sexu.
Ako sa spravate v pritomnosti takehoto paru?

Zadana

Ja som minule objala priateľa na zastávke a došla k nám taká stará ženská, drgla do mňa a začala rozprávať, že na čo sa to hráme, nech nehráme divadlo, že po 45ke už si na seba ani nespomenieme.

Myslím si, že objatia a bozky sú na verejnosti úplne v poriadku. Väčšinou s tým majú problém skôr slobodní, že sa na to "musia" pozerať, aj keď nemusia. No určite lepšie, jak si držať odstup len preto, že slečne vedľa to nie je príjemné.

milli11

Ano, aj mne to vadi.

Doma, v sukromi, nech si robia co chcu. Ale nie takto.

Pamatam si, este ked som bola v puberte a cestovala som s rodicmi. Na dalsej zastavke nastupil mlady parik, ale boli starsi odo mna. Mali miestenky tak, ze sedeli rovno oproti nam. Za 5 minut sa zacali nieze bozkavat, ale olizovat.

Tak trapne som sa asi este necitila. A najhorsie bolo, ze nebola moznost uniku, musela som tak sediet asi 4 hodiny.

A tiez som zazila aj v praci kolegov, kde kolega kolegynu verejne chytal za prsia.

Tiez mi je to zvlastne, ze niektori robime tolko, ze domov prideme s vyplazenym jazykom a ini maju cas na taketo blbosti. Ale tak o nej sa vravelo, ze rada roztahovala... Ehm... Svoju naruc. Ale tam som sa aspon mohla zahlbit do prace a nevsimat si ich.

Mala som este nejake take neprijemne zazitky s takymi ludmi, co necvedia ovladat svoje pudy, ale toto bol asi najhorsi zazitok.

huhh

Keď som čakal na autobus tak pri mne stále jedna dvojica ktorá mi až tak neprekážala až do okamihu keď som zrazu začula nejaké divné mľaskanie. Hneď som vedela o čo sa jedná, ale radšej som sa neotáčala lebo by to bolo nápadné :D.. Takéto prejavy mi vadia. Je to hnusné, nechutné neúctivé. Nech si to nechajú na doma kde to podla mňa patrí. V spoločnosti by sme si mohli zaviesť inú formu prejavovania úcty. Niečo vznešenejšie. Musím nad tým porozmýšlať a keď na to dojdem tak dám vedieť :D

Nina.

Vôbec mi to nevadí, tak isto ani ja nemám problém prejavovať si na verejnosti nežnosti s priateľom, ale to čo si opísala ty, tak mi už naozaj príde ako extrém. Ak je to naozaj tak, že ak sa s nimi rozprávaš a oni sa uprostred toho ako hovoríš začnú bozkávať a ani ťa dohovoriť nenechajú, tak to mi už príde fakt ako drzosť.

anaantivere

ty dvaja sa asi v praci dost nudia ked maju cas sa oblapovat a olizovat. Taketo spravanie je mozne len niekde v bare, v restike ked nieto ludi. Alebo potom niekde v kancli. Aspon vidno ze niektori zamestnani maju tolko volna ako nezamnestnani a este aj beru plat za nicnerobenie. Bonzni ich sefovi nech im nalozi viac prace. A takýchto povalacov platia zamestnávatelia. A ti co by chceli robit musia byt na urade prace.

Prezyvka055

Ehm no v mojej praci by ich asi vyhodili alebo aspon preradili od seba ako nevravim niekde vonku v bare .. ale v praci .. do prace to moc nepatri :D

pravavestba

Každý sme iný, preto aj prejavy lásky majú rôzne podoby. Osobne nie som za rýchle zbĺknutie, takú tú iskru, ktorú ľudia hneď prezentujú. Myslím si, že niekedy sa dajú nežnosti a láska prejaviť aj sofistikovanejším a úprimnejším spôsobom ;)

anjelik *

Nie, neprekáža mi to. :o) Skôr mi to príde zábavné a keďže rozumiem, prečo to robia, nie je dôvod, aby ma to vyvádzalo z konceptu. Ak by sa niekto tak správal v mojej prítomnosti, tak zvážim dôvody zotrvávania v ich prítomnosti, keďže sa so mnou evidentne nechce nikto baviť. :o))

Najčítanejšie články