Zelene smoothies

Príspevok v téme: Zelene smoothies
rebarbora

ahojte, vela som si studovala o uzasnych ucinkoch smoothies. Tak som si nasla nejake recepty a naplanovala som si ocistu. Taku jarnu :) No a nasledne mam v plane, potom ako sa trochu precistim a odkyslim trochu schudnut a dostat sa do kondicie....no takze prisiel den'D' Pripravila som si svoje prve smoothie. Spenat, banan, avokado a prihodila som tam par tabletiek chlorelly a spiruliny a dve lyzicky aloe vera....Smothie bolo vyborne. No ale za taku hodinu alebo dve ma zacalo boliet brucho a nakoniec som vsetko vyvratila. Potom cely den ak som dala nieco do zaludka tak vsetko islo von. Ja neviem ci som sa tym priotravila, alebo co to mohlo sposobit....ak mi viete niekto k tomu poradit tak budem rada. Necakala som taku reakciu. Ja mam teda pevny zaludok a vracala som len parkrat v zivote.

flexiplexi

vsetci ste experti na zdravu vyzivu, a ani jeden z vas nevie pouzivat slovenske vyrazy. co to je, nejake "smoothie" ???

redka

tiez si myslim, ze tak vela ovocia nie je dobre pre pecen... aj ked mnohi vitariani by sa bili za to ze to neskodi... ano pozerala som si aj freelee bananna girl aj jej priatela drurianridera... kristinu, megan lisbeth, kasundance, a dalsich vitarianov na youtube na mena ktorych si teraz nespomeniem ale boli to tie vyznamnejsie osobnosti tejto komunity, citala normana walkera, moorseho... aj som si na par mesiacov skusila vita stravovanie... a citila som sa fajn.... ale mala som pocit, ze mi nieco aj tak chyba.... tak som sa radsej vybrala trosku inym smerom... paleo... neviem no... ako jedno jedlo denne je take smoothie fajn, ale byt na tom cely den, to podla mna nie je pre kazdeho....

HugeQ

smoothies v ziadnom pripade nedoporucujem nahradit hlavnym tihym normalnym jedlom.na ranahky ci veceru alebo olovrant a ako doplnok nirmalneho jedla v ktotom je tuha strava.zaludok potrebuje normalnu kasovitu stravu teda normalnu tepelne upravenu stravu ako zrmiaky ryza s masom.len ako doplnok stravy nie ako nahrada za normalny obed.

redka

Mimma precitaj si knihu Zelena pre zivot od V. Boutenko :) tiez si pozri videa co natocili jej deti na youtube... Tiez tam ma dobru prednasku tusim aj s titulkami ak si dobre pamatam... Skusim najst...

vitarianka

S velkou pravdepodobnostou to bola chlorella, pretoze tu musis uzivat specialnu aby sa stravila. Neviem presne akosa to vvolá, ale musí mat uz rozbite steny chlorofylu. A kombinacia ovocie a listova zelenina je uplne v poriadku. Som raw vegan uz niekolko rokov. Takze spenat a banán je super spolu.

Najčítanejšie články