Ma introvert šancu mať normalny vzťah?

LMarika

Sancu na vztah urcite mas, ale asi az o par rockov neskor, nakolko baby v tvojom veku a o nejake tie dva, tri roky mladsie si hladaju partnera takmer vylucne len na zaklade fyzickeho vzhladu a naroky maju veru poriadne vysoke a ak si sa sam ohodnotil tak, ze nie si pekny, cize sa sam za pekneho nepovazujes, tak potom neuvazuj o babach v takomto veku, ale sa radsej venuj niecomu, v com si dobry a vztah zacni hladat az o par rokov neskor. Z dvojmetroveho chlapa s nadvahou by kludne mohol byt dobry material na kulturistiku (samozrejme ako hobby, nie venovat sa tomu profesionalne...) a na tom sebavedomi by sa tiez zislo trochu zapracovat. S pribudajucou krasou zacne pribudat aj sebavedomie a co ty vies, aku okolnost ti zivot prinesie? Mozno budes raz vecer za tmy prechadzat cez park, uvidis, ako sa uchylak snazi znasilnit bezbranne dievca a budes mat prilezitost zachovat sa ako ochranca a hrdina, ktory nespratnikovi vyprasi kozuch a pekne dievca pozve na kavicku len tak pokecat... Paci sa ti takato predstava? Co ty na to? Alebo pomozes na stanici peknej mladej pipke s tazkym kufrom. Z velkeho a silneho tela mozes vytazit. Nejednej malickej a chuduckej, slabuckej dievcine sa paci predstava mat pri sebe chlapa s velkym telom - ochrancu, bodyguarda, anjela strazneho... Ja na tvojom mieste by som zacala chodit do fitka a pokusila sa tuk premenit na svaly. Mozno najdes lasku prave vo fitku, kto vie? Ved aj tam chodi vela bab. Ak si vyhliadnes nejaku nie celkom peknu s par kilami navyse, prihovoris sa jej a povies jej, ze ty mas taky isty prolem... Spolocne problemy tiez ludi spajaju a budes mat najskor iba kamosku do fitka a mozno aj na behanie a neskor? Kto vie? Len nesed doma, lebo kto iba doma sedi, ten si partnerku na vztah nenajde. Alebo - nechodit sa na diskoteky ozierat, drogovat, fetovat a sexovat s kazdou radodajnou sliepkou este nemusi zakonite znamenat, ze ten, kto to nerobi, je introvert. Chodit medzi ludi neznamena len chodit na diskoteky a fajcenim a alkoholom nicit svoje telo a riskovat, ze schytas pohlavnu chorobu... Kludne to moze byt prave fitko, kde budes medzi ludmi a spoznas kamosov, kamosky. Ako ludi oslovit? Oslovit neznameho, to si mozes vyskusat vo fitku. Jednoducho dobre vyzerajucemu chalanovi pochvalis svaly, pochvalis ho za dobry vykon, ze tak velakrat zdvihol cinku... ludia maju radi, ked ich chvalis. Naozaj. Opytas sa ho, ako casto trenuje a v akom veku zacal... a uz sa debata rozvinie dalej, ani nevies, ako. Proste ako oslovit neznameho cloveka, si najskor vyskusas na chlapoch a ked stratis zabrany, mozno strach a tremu komunikovat s neznamymi chalanmi, neskor stratis tieto zabrany aj pri komunikacii s dievcatami. Ako si na tom so skolou? Aku skolu navstevujes? Ide ti to v skole? Chystas sa pre buducnost na vysoku? Baby v starsom veku, najma tie pred tridsiatkou, ktore uz uvazuju o hladani si partnera na manzelstvo, na spolodenie deti, na cely zivot... uprednostnuju VS-vzdelanych muzov. Osobne nepoznam jedinu v mojom veku a mladsiu, ktora by bola vydata za ineho ako VS-vzdelaneho muza, co sa mi zda trochu nefer voci tym, ktori VS nemaju, ale napriek tomu maju IQ nadpriemerne, lahko a rychlo sa ucia, neboja sa odist za pracou do zahranicia a aj bez VS peniaze zarobit vedia, cize rodinu by uzivit dokazali. Ja tym zenam fakt nerozumiem, preco vsetky takto rozmyslaju, hoci sama som zena. Keby som ja mala na vyber spomedzi dvoch muzov, pricom jeden by bol VS-vzdelany absolvent socialnej prace, ktory vybrane slova pise s makkym i, na ZS prechadzal s odretymi usami z rocnika do rocnika, potom si akymsi zazrakom kdesi na ucnovke urobil maturitu, odtial sup na socialnu pracu a zrazu je magister a bohti rodicia mu zabezpecili po znamosti teple miesto v kancelarii a druny by bol chlap s gymplom, ktory za celych 8 rokov na ZS neurobil v diktate ani jednu chybu, no na gymnaziu mal trojky a stvorky pre lenivost, ale to, co potreboval, sa naucit vedel, ovlada aktivne nemecky jazyk a slusne si zaraba kdesi v Nemecku, ci v Rakusku aj bez VS, cize sa vie obracat v zivote, tak asi by som brala radsej toho druheho chlapa, aj ked viem, ze prevazna vacsina zien by brala toho prveho, aj ked ja vazne nerozumiem, preco. Vysoku skolu urcite zvladnes, ak mas IQ aspon na urovni priemeru, co ma skoro kazdy. Ak budes mat titul z vysokej skoly, zdoraznujem, z akejkolvek, baby sa o teba pobiju ako hladne supy o zdochlinu, na to mozes vziat jed!!! :D:D:D

alexxxx

ked mas nadvahu co tak zacat nieco robit ? napriklad cvicit a nielen sa stazovat ze mas nadvahu?

to ze si introvert nemusi byt problem

Delete

Možno toto ti pomôže psychologie.cz

Aj tak som toho názoru, že introverti nejestvujú

"Tichí" ľudia majú toho veľa na srdci. Nie sú ticho pretože majú strach niečo povedať, ale hovoria len s tými, ktorí sú schopní ich pochopiť.,,

A určite si pozri tento film

onlinefilmyzdarma.eu

dixit

|AnonyM|, máš len 17, takže na vzťahy času dosť. ak ti to až tak nechýba, ako píšeš, tak sa nad tým podľa mňa ani príliš nezamýšľaj, skôr všeobecne pracuj na sebe - či už čo sa týka vzdelania, športu, práce, záľub... dle libosti :)

|AnonyM|

dixit ako sa tomu hovori trefa do čierneho :) ... ja sa ani do vzťahu nejak nehrniem :D zatial mi to až tak nechyba. Ale zase nechcem internetovy vzťah... mam pookec ale nevyuživam ho na zoznamovanie ale najmä na e-mail :D. Ja zase nemam problem sa rozpravať ak niekoho spoznam a mam sa snim očom rozpravať ale nedokažem sa sam od seba ku niekomu ozvať. Pozdraviť to je samozrejmosť ale len tak niekoho osloviť a začať sa rozpravať to nie.

smudloo

S vlastnej skusenosti ti napisem, tiez som introvert mam za sebou 4 vztahy vsetky stroskotali na tom ze som introvert tazko taky vztah vydrzi dlhsie, normalne par mesiacov, treba si najst introvertku :) to je cele, introvertka s tebou prelezi aj cely den v postely a nebude ta tahat do spolocnosti kde to obaja moc nemusite :)

liecitel

presne to co si myslis o sebe si budu mysliet aj dievcata o tebe.Oni v podstate nemaju ani na vyber si daco ine mysliet.Neviem ci tomu chapes co chcem povedat...napr.aj ked stretnes dievca ktorej sa budes pacit ale tym svojim presvecenim o sebe a nasledne svojim spravanim ju nevedome presvecis o tom ze si nesi pre nu dost dobry,ze si zasluzi lepsieho atd a ona ta necha ale nie preto ze si dvojmetrovy introvert ale pre tvoje spravanie a pristup sameho k sebe

dixit

byť introvertom nie je smrteľná choroba. skôr porieš tú nadváhu a to, že máš zjavne nízke sebavedomie. kecálek či šoumen z teba nemusí byť a ani nebude, ale nemusíš byť ani utiahnutý v kúte (a zhrbený, aby si náhodou niekto nevšimol, že máš 2 metre :-)). ak ťa toto náhodou nevystihuje, tak prepáč, ale akosi na mňa už z tých pár riadkov pôsobíš ako taký typ, ktorý nielenže je introvert, ale je aj nesmelý a nesebavedomý. na tom sa dá pracovať...
a poviem ti, ja som tiež poriadny introvert a hoci mám medzi kamarátmi viacerých extrovertov a mám ich rada, vzťah s nimi by som asi nevydržala, lebo som z nich vždy po chvíli unavená :-D takže introvertov dokonca preferujem, a nie, že by nemali šancu na vzťah... to je si vyhoď z hlavy :-) (už nehovoriac o tom, koľkých poznám introvertov, ktorí sú šťastne zadaní)