Má to zmysel?

Príspevok v téme: Má to zmysel?
bea7777

Neviem ako ďalej. Pokúsim sa v krátkosti opísať môj problém. Spoznali sme sa pre rokom a začali sme sa stretávať z mojej strany to bol flirt, bola som k nemu zlá... on chcel vzťah no postupne som sa doňho zaľúbila ale potom to on ukončil: vraj nemá náladu na moje náladičky a stále niečo riešiť. On totiž predomnou mal dlhodobý vzťah a dotyčná ho len využívala a po rozchode sa z toho dlho spamatával...nečakala som, že to ukončí a dosť mi tým ublížil ..chcela som ho no on mňa nie :-( chcela som naňho zabudnúť tak som sa začala stretávať s iným ale nebolo to ono a keď sa ozval ten dotyčný či sa nemôžme stretnúť kvôli sexu,,,súhlasila som a tak sme sa začali stretávať ale len kvôli sexu..on vedel, že niekto je v mojom živote a toho súčastného som vykresľovala ako dokonalého muža ale tam zas chýbal sex on totiž somnou nechcel spávať, tak som sa rozhodla, že to s ním ukončím a nechala som si toho pôvodného....a som doňho zaľúbená až po uši...ale on vraj nevie zabudnúť, že som si po dvoch týždnoch našla iného a opisovala som ho ako ideálneho chlapa a jeho som stále brala ako ťuťka. Tak neviem ako ďalej....je mi s ním veľmi dobre, dokážeme sa hodiny rozprávať, keĎ potrebuje pomoc tak som ochotná mu pomôcť ale mne nestačí tých pár hodín ja ho chcem. No ale on asi nie lebo je na zoznamke a keď sa ho nato spýtam povie, že nikoho nehľadá len tam je zo zvyku. Stále mi vyčíta aká som bola v minulosti a on už ženám neverí. pomooooc

bea7777

Asi som sa zle vyjadrila, ja som súhlasila, že sa budeme stretávať z dvoch dôvodov, prvý bol, že som doňho zaľúbená a druhý, že som potrebovala sex keďže priateľ ktorého som si našla tesne po ňom somnou nespával....takže v podstate ja som bola tá čo ho mala na sex keďže som popri ňom mala priateľa...teraz som nezadaná a spávame spolu ale ja ho ľúbim a samotný sex mi nestačí ...

Slobodna

Ja som nepísala, že každému. Ja ťa nesúdim, len ti chcem ukázať absurdnosť tvojho správania. On ťa jasne zavolal len na sex, ty si do neho zaľúbená a myslela si si, že keď sa s ním vyspíš, tak sa do teba zaľúbi aj on? Mala by si šancu ak by si mu neroztiahla nohy, takto ťa už vždy bude mať len na to.

bea7777

Tak prepáč ale nerozťahujem nohy každému a asi po troch mesiacoch som sa s ním vyspala ...je ľahké súdi...zaľúbená som bola len do toho prvého

Slobodna

Už mám hokej z toho, kto je kto :)
Neviem vek ale mentálny som si podľa opisu a správania domyslela.
Chlap, ktorý je na zoznamke zo zvyku si z teba (a ktovie z koho ešte) urobil pohodlný matrac, keď sa mu to hodí a ty hlúpučká a naivnučká celá rada pricupitáš.
Celkom mi to pripadá z jeho strany len ako vlastnenie a veľmi slušná manipulácia.
Existujú chlapi, ktorí z teba budú vysávať život, silu, energiu, sebavedomie - keď ťa zdeptajú - im je dobre, keď je tebe dobre - potrebujú ťa zdeptať. Ale nie som si istá, že pochopíš.
Ale celkovo sa dokážeš veľmi rýchlo zaľúbiť do niekoho, kto ťa odmieta a muža vidíš hneď ako dokonalého/ideálneho.
Tu je každá rada drahá a podľa mňa aj zbytočná. Chcelo by to asi najprv vnútorne dospieť a nerozťahovať hneď nohy, teda ak máš záujem o vážny vzťah niekedy v budúcnosti.