Týra ma psychicky

Príspevok v téme: Týra ma psychicky
sisa84

Ahojte ; Viem ze tu je toho vela ,len uz neviem co dalej .S priatelom sme tri roky boli aj pekne dni len ich bolo malo ...mozno som naizaj neschopna neviem ...no cokolvek urobim vynada mi do teliat , debilov a aj horsie ...pomoze mi kupi cokolvek ale porom mi to vycita ...nahodou nedvihnem tak mi napise aka som p...a ...nemizem nikomu volat s nikym ist von ...chcela som sa zmenit ale nic ..
Najhoesie ze sa so mnou stale rozchadza q potom sa ospravedlnuje ...no tentokrat to ukoncil a neozval sa vraj som k..a a uz ma nechce vidiet ...uz mam dost rokov dokazem poradit kazdemu a sama sebe nie

miska89

Začni sa venovať kamarátkam, niekam si spolu vyjdite, venuj sa nejakým aktivitám, pusti si dobrú hudbu, choď si zabehať, dostaň zo seba všetok smútok aj zlosť, prípadne si nájdi niekoho na popísanie.. Na jeho správy budeš asi ešte nejaký čas čakať ale časom ťa to prejde.. Daj si dokopy všetky jeho dobré a zlé vlastnosti a porozmýšľaj, či zrovna toto sú vlastnosti ktoré chceš u svojho partnera. Myslím že určite nie. Niektorí muži dokážu byť pozorní, doniesť žene kvety, napísať uprostred noci že ju milujú.. tak načo sa trápiť a zapodievať s nejakým pakom. :) a to píšem ako slobodná žena, bez vťahu :)

miska89

Vždy je ťažké vzdať sa niekoho koho milujeme ale niekedy je potrebné počúvať rozum a nie srdce. V tomto prípade musia ísť akékoľvek city voči nemu bokom. Mužov je predsa na svete veľa, nájdeš si niekoho kto si ťa bude vážiť. Daj sa dokopy, sprav si nový účes, pekne sa namaluj, choď na nákupy.. Ukáž mu nech vie o čo prišiel ale za žiadnych okolností sa k nemu nevracaj. Budeš sa cítiť lepšie. Každý sa párkrát popálil, no vstal a išiel ďalej. Neboj dá sa to prežiť :). Buď hrdá žena ktorá vie kde je jej cena.

[zruseny37]

Dobre si spravila. Jasné, že to neprejde zo dňa na deň, ale to najdôležitejšie si urobila. Teraz už len musíš vydržať, aby si sa do toho nevrátila.

Delete 2

Najskôr musíš pomenovať, prijať, odpustiť sebe aj jemu a až potom môžeš nechať ísť (vymazať)!

Ak preskočíš jedno z tohoto budeš stále tam kde si teraz.

sisa84

Idylka..vymazala som vsetko ..a veru necitim ulava ale smutok ...aj ked viem ze sa mozno bude opakovat jeho zabehnuty scenar vyhrazky prenasledovanie a potom ospravedlnenie viem to tak preco mi je tak hrozne

[zruseny37]

Vždy je ťažké rozlúčiť sa s niekým, lenže ak to niekedy bol aj pekný vzťah, tak už to obdobie dávno prešlo. Taký chlap za to nestojí. Uvedom si, že môžeš mať niekoho, kto si ťa váži, rešpektuje a ľúbi. Tento ťa uráža a ubližuje ti. Vyber si sama, čo chceš. Jasné, že vymaž číslo, zruš všetky kontakty s ním a začni bez neho.